Сайт для бухгалтерів №1 в Україні
Чат 911

Отримуйте
новини поштою!


24.10.24
51882 12 Друкувати

ВЗ вже підняли. На черзі ПДВ!

«Ми розглядаємо підвищення основної ставки ПДВ як найбільш ефективне потенційне джерело додаткових надходжень на даному етапі, і воно займає основне місце в нашому плануванні на випадок непередбачуваних обставин» — ось як плани про підвищення ПДВ звучать в оновленій редакції Меморандуму з МВФ. Про це повідомила народний депутат Ніна Южаніна.

Про жодні часові рамки не йдеться – зазначається лише про готовність оперативно вживати подальших податкових заходів, якщо виникне така потреба.

"А от від розширення існуючих пільгових режимів обіцяють відмовитися.

Цей пункт уже традиційно залишається незмінним у Меморандумі, хоча насправді робиться все з точністю до навпаки.

Одна з небагатьох обіцянок, якій можна вірити в цьому документі, — щодо проведення реформи системи спрощеного оподаткування (ССО) з метою обмеження можливостей для зловживань.

Адже вона вже триває.
 
Щоправда, не реформа, а просто поступове обмеження владою застосування ССО" - пише нардеп.

За матеріалами Ніна Южаніна, народний депутат
Коментарі
  • СержК
24.10.24 08:13

не поступове обмеження ССО триває, а її планомірне знищення (основні схеми зловживання при цьому не викорінюються, бо комусь це таки вигідно, і не простим гравцям на ринку). а нумо, порівняйте те, в якому стані і з якими можливостями вона була на початку введення та нині... звісно, під лозунгом - всі мають бути рівними перед бюджетом (тоді навіщо вводили саму ССО). Ось тільки і в процентному відношенні я не бачу довкола загальносистемників-юриків, які б сплачували вже 6% від отриманих грошей у вигляді податку на прибуток... якось так

Відповісти
  • Тетяна
24.10.24 09:25

СержК, я б теж давно перевила б свого юрика на загальну систему, але в мене оренда і вхідного пдв майже немає, тільки з компослуг. І там по мєлочі, коли ремонти роибмо. Ну і якщо вартість оренди підніметься на 20% (ПДВ), то орендарі розбіжаться, бо самі ледве тягнуть... Ми в 22 році вижили тільки дякуючи пільзі по землі і ставці 2%. А так балансуємо на межі закриття. День пройшов і добре. м.Суми

Відповісти
  • Ольга
24.10.24 08:40

Цивільни світ, які прагне розвіття високих технологій, та поліпшення умов життя людини, повинен взагалі  відмовитись від ПДВ.

Відповісти
  • Василенко Ганна Олександрівна
24.10.24 10:41

Черговий цвях у труну України. Сумно те, що нас ховають живих.

Відповісти
  • Антонина
24.10.24 14:08

Так они военный сбор повышали, чтобы не повышать НДС. Кто может их слушать и слышать? Какие инвестиции, как они трубят на всех углах, какие няни, белый бизнес? Додаткове джерело надходжень у них одно-тупо всех угробить и ограбить! 

Відповісти
  • Мария
24.10.24 21:01

Президент вже підписав закон по ВЗ?

Відповісти
  • Ірина
14.11.24 00:29

Мария,
ні

Відповісти
  • Ніхт
25.10.24 15:59

і таких на даний час 54: https://itd.rada.gov.ua/billInfo/Bills/SearchAdvanced

Відповісти
  • окрема думка
25.10.24 16:25

Торгуються... Не всі закони приймаються для подальшої реалізації.

Відповісти
  • данет
25.10.24 11:22

Как оказалось нами правят одни инвалиды. причем чем віше должность гос служащего тем выше  группа инвалидности.и тем выше пенсия. мы просто обязаны их содержать и отдать все последнее свое для этих прокуроров врачей судей и прочих госслужателей.

Відповісти
  • Яна
28.10.24 11:33

В мене претензія до редактора.
Військовий збір вже підняли- уточніть з якої дати, якщо ви такий заголовок написали. 
Закон не підписаний президентом і не оприлюднений досі, але видавці не гребують клікбейтними заголовками для підвищення рейтингу.Фу....

Відповісти
  • Ольга
30.10.24 15:01

Усім доброго дня! Підкажіть будь ласка, що робити з 710грн по військовому збору з ФОПів? У жовтні платити чи ні?

Відповісти