Сайт для бухгалтерів №1 в Україні
Чат 911

Отримуйте
новини поштою!


28.10.24
6065 19 Друкувати

єПідтримка: в Мінекономіки пояснили, як можна буде одержати тисячу гривень

Тисячу гривень у рамках програми допомоги, анонсованої Володимиром Зеленським, українцям будуть нараховувати на картку “Національного кешбеку”, яку можна відкрити в “Дії”. Про це повідомив перший заступник міністра економіки Олексій Соболев у телеефірі, передає Укрінформ із посиланням на Суспільне.

Ідеться про 1 тисячу гривень на людину, незалежно від віку та соціального статусу. Ці гроші можна буде використати упродовж трьох зимових місяців.

“Гроші надходитимуть на картку "Національного кешбеку", потрібно буде її відкрити. Це віртуальна картка, її можна відкрити через "Дію" - вже підключені всі популярні банки, якими користуються українці, - пояснив Соболев.

За його словами,  ці кошти можна буде витратити на оплату комунальних послуг, ліки, транспорт, мобільний зв’язок, купівлю українських книжок, інші послуги, що додатково підтримають український малий і середній бізнес. Також їх можна буде задонатити на ЗСУ.

Стосовно того, у скільки обійдеться державі ця програма, перший заступник міністра пояснив: її фінальна сума на три зимові місяці буде залежати від кількості українців, які захочуть нею скористатися.

При цьому Соболев нагадав, що попередня підтримка під час ковіду обійшлася приблизно у 8 млрд грн.

Коментарі
  • Слів нема
28.10.24 08:40

супер! тобто дійсно нужденні, наприклад, пенсіонери, у яких нема ані смартфона (дивно, правда шо нема, бо ж президент ще в 2020 обіцяв кожному видати), ані Дії цю тисячу не отримають апріорі.
Але то таке, подумаєш, комуу ті пенсіонери/ВПО/мешкануі окупованих територій і т.д. потрібні, якщо час чергових обіцянок і розпилу бабла настав!
дякую! Дуже дякую! 

Відповісти
  • Наталия
28.10.24 09:25

Так в бюджеті ж не вистачає 500 млрд. Чи на "гречку" гроші є.

Відповісти
  • Наталия
28.10.24 09:28

Якщо то на комунальні та на ліки, так знизьте ціни, щоб усі могли скористатись.

Відповісти
  • Наталія
28.10.24 10:44

нате вам тисячу і заткніться (с)

Відповісти
  • Светлана
28.10.24 10:45

Наталия , а хто може  заставити   приватну аптеку знизити ціну,????   Чи ви хочете,  щоб  аптеці робили повернення коштів від держави???Буде ще більший бардак,,,



Відповісти
  • Ольга
28.10.24 11:19

Нигде ни одного слова о тех, у кого нет смартфона! А ведь это миллионы пожилых людей!

Відповісти
  • Наталія
28.10.24 11:25

Ольга, цікаво, Ви дійсно вважаєте що це підтримка людей? Це просто черговий красивий відосик, кого цікавить реальність?  Якщо пенсіонери хочуть щоб для них це було реальністю хай купують собі сматфорни!!!!😊

Відповісти
  • Катя
28.10.24 11:47

По суті-це приховане тестування за допомогою "Дії" для виборів.Щоб перерахувати населення(Приблизно).Більшість поведеться на гроші.

Відповісти
  • Елена
28.10.24 13:35

Катя, так це перепис населення, тестування діії  і головне! розкриття руху коштів по картках( це умова, я так зрозумміла)  а також послідовне просування електр. грошей (нал геть з України ). А як відомо гроші на рахунку, то вже не є твої гроші, тобі дозволяють їми користатися( на своїх же умовах),  або - ні!

Відповісти
  • Олена
28.10.24 13:57

Якщо ці гроши перерахувати ЗСУ чи госпіталь'єрам - чому ні? Хай собі відстежують,якщо є час і ресурси)) Рух коштів по картках вони і так відстежують через масмаркети))

Відповісти
  • Кирпулька
28.10.24 14:16

Це тестування cbdc. 1. Всіх загнати в Дію (правдами чи неправдами); 2.Привчити, що кошті цільові і їх можна використовувати тільки на те, на що вони видані + обмеження по строкам; 3. Перепис населення; 4. Підготовка к електронному голосуванню на виборах. І ще декілька цілей, але головна щоб люди дали згоду (заключили оферту) і відкрили такі електронні рахунки у банках, рахунки які використовують бали під назвою гроші.

Відповісти
  • Кирпулька
28.10.24 14:18

Відкрили рахунки не в банках, а в Дії, яка не понятно кому належить і ким адмініструється

Відповісти
  • Лариса
28.10.24 14:30

Кирпулька, звідки Ви таке взяли? при всій абсурдності затії як такої, рахунки відкриватимуться в банках.
відкрити такий рахунок можна, правда, лише через дію, і тільки в тому банку, який вже "підписався" на цю...цікаву замануху

Відповісти
  • Кирпулька
28.10.24 14:57

Лариса, це тільки зараз в банка, а потім буде один рахунок в дії. Тому я окремим постом і написала. Можливо не дуже вірно сформулювала свою думку...

Відповісти
  • не указано
28.10.24 15:18

На кешбек ймовірно мало хто купився, так вирішили тисячою заманити в Дію. Ну ну. 

Відповісти
  • дон Педро
28.10.24 15:55

Если "тысяча каждому", то нужны отдельные счета, а не кыш-бэковские. Заранее ограничили "желающих". Снова через ОПУ...

Відповісти
  • ХХХХХХХХХ
28.10.24 16:44

дон Педро, от питання) як відкрити рахунки неповнолітнім дітям? а недієздатним особам?

Відповісти