Сайт для бухгалтерів №1 в Україні
Чат 911

Отримуйте
новини поштою!


28.12.24
886 11 Друкувати

Як оформити індивідуальний податковий номер дитині?

Навіщо дитині індивідуальний податковий номер?

Наприклад, для оформлення паспорта, вступу до навчальних закладів чи отримання спадщини.

Як батькам швидко та безоплатно отримати ІПН для дітей до 18 років, дивіться в інфографіці.

За матеріалами КМУ
Коментарі
  • ОблікОвець
28.12.24 08:01

Є такі податкові номери (коди):
1. ЄДРПОУ (8 цифр) для юридичних осіб.
2. РНОКПП (10 цифр) для фізичних осіб – платників податків.
3. Індивідуальний податковий номер для платників ПДВ (12 цифр).

Відповісти
  • Сомневающийся Sкептиk
28.12.24 13:20

також для мене "ріже вухо" ІПН. Тепер КМУ опустилося до безглуздя (раніше плутання в термінах помічав за Гетманцевим: той губився у визначеннях самозайнятих осіб та ФОПів)

Відповісти
  • і!
28.12.24 08:18

Wiki: https://uk.wikipedia.org/wiki/Індивідуальний_податковий_номер_платника_ПДВ
~
"Звичка – друга натура."

Відповісти
  • *
28.12.24 08:42

ПДВ сплачує "кінцевий споживач". Скрізь маніпуляції з фактичним та юридичним.

Відповісти
  • Александр
28.12.24 10:29

Мабуть текст писав ШІ)))) Звісно, правильна назва цього "номеру" складніша, проте в народі кажуть просто "код")

Відповісти
  • (c)
29.12.24 00:47

"диявол ховається в дрбницях"

Відповісти
  • Александр
28.12.24 10:34

реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП)

Відповісти
  • \|/
29.12.24 09:37

М-да, точно "ВРУны и КМУдаки" во главе с "Джокером".
Те ещё словоблуды и чаромуты. "Мы начинаем КВН. А зачем? Просто так!". Продолжают "воду мутить" и "баранов сталкивать", особо не переживая за последствия, которые обязательно будут, когда (если) последние таки взбунтуют.
. . .
То детей они регистрируют как товар, а не их факт рождения,
то слово индивидуальный используют в значении "отдельный",
то военным присваивают ВИн-коды, а ФЛП – названия и наименования.
Юридически вводят в заблуждение на грани фола, ведь только автор может правильно трактовать свой текст (буквы, цифры, знаки).
. . .
Но есть одно НО: им запрещено отклоняться от инструкции, в которой прямо указано то, что за изменение текста будет наказание. Уточнять не буду, чтобы не "оскорбить чувства верующих", но скажу так:
обоснованная вера – хорошая штука, она является одним из шагов к пониманию. С другой стороны: "доверяй, но проверяй". "Слепая" же вера может завести не туда.
. . .
А вообще-то пора заканчивать этот "балаган", который продолжается то ли из-за невежества отдельных о́собей, то ли из-за того, что они "в теме".
"Было бы смешно, если бы не было так грустно".

Відповісти
  • колізіянт
29.12.24 10:46

"Я послан только к заблудшим овцам дома Израилева", "Паси овец Моих"...
То хто "вівці", хто "пастух", хто "вовки́ в овечій шкірі" ?
Во́вки !?...

Відповісти
  • Во́вки !
16.01.25 06:58

Один загоняє, а другий пропускає "стадо" через вузьку юридичну "калітку".

Відповісти
  • ! ! !
16.01.25 06:55

Жінки! Діловоди, бухгалтери, вчителя, медики і так далі.
Що ж Ви тв0рите? Від Вас залежить доля України: Ви народжуєте "платників", чоловіча частина яких у ~18+ має Вас захищати в межах держави. Але від кого чи від чого? Від результатів Вашої юридичної необізнаності? Ще трохи і в Українського народа заберуть усі права власності в рахунок погашення боргів зовнішнім кредиторам. Схаменіться! Розуйте 0чі ! ! !

Відповісти