Чат 911

Отримуйте
новини поштою!

23.03.25 00:00
0 Друкувати

Закон про підняття акцизів набрав чинності

Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо перегляду ставок акцизного податку на тютюнові вироби» від 04.12.2024 р. № 4115-IX, яким підвищуються ставки акцизного податку на тютюнові вироби, офіційно опубліковано у газеті "Голос України" від 25 березня 2025 року.

Таким чином Закон № 4115-IX набрав чинності з 25 березня 2025 року.

Законом пропонується:

► встановити з 01.01.2028 нові розміри ставок акцизного податку на тютюнові вироби з огляду на мінімальний рівень, визначений Директивою Ради 2011/64/ЄС від 21.06.2011 щодо структури та ставок акцизного збору на тютюнові вироби (кодифікація), з одночасним зменшенням акцизного навантаження на тютюновмісні вироби для електричного нагрівання. Поряд з цим, передбачити поступове, починаючи з 2025 року щорічне підвищення ставок акцизного податку для приведення їх до зазначеного мінімального рівня;

► визначити грошову одиницю виміру ставки акцизного податку на тютюнові вироби у євро;

► передбачити особливості порядку обчислення акцизного податку з тютюнових виробів за ставками, вираженими в іноземній валюті;

► встановити послаблення на період воєнного стану обмеження щодо заходів накопичення обсягів тютюнових виробів на складах перед підвищенням ставок акцизного податку (антифорстолінг) шляхом збільшення установленого розміру середньомісячного обсягу реалізації на митній території України тютюнових виробів з 115 % до 120 %.

Теги:
Коментарі
  • Шурик
23.03.25 11:41

Для начала нужно было покончить с вечной искувственной инфляцией гривневой, а лучше вместо них перейти на ЕВРО. Бывали варианты перехода стран на доллары ( Зимбабве со своими 100 трилионными бумажками, когда деньги стоями дешевле туалетной бумаги, перешли на доллары США, сейчас уже свои доллары), там отбрасывается корупция со своей валютой, хотя она и не своя а корупционеров имеющих с инфляции.
При расчёте акциза в евро и расплачиватся с инфляционным денежным ресурсом - гривней вечный подъём акциза обеспечен. Украине сам Бог велит перейти на Евро в обращении, только заработанные должны быть в обороте а не фантики НБУ, русуют ставку и курс каких аферисты. А евро не заработал - не получишь, многие держБанды придётся расформировывать, они являються составом держ корупции.
https://ru.wikipedia.org/wiki/Гиперинфляция_в_Зимбабве

Відповісти
  • Наталія
24.03.25 11:11

Шурик,ти б ще на  Соловьева  закинув  посилання,  фантазёр

Відповісти
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам