Чат 911

Отримуйте
новини поштою!

19.04.26 22:15
0 Друкувати

ПДВ для ФОП не буде! МВФ почув Україну

ПДВ для ФОП не буде! МВФ почув Україну

Премʼєр-міністр Юлія Свириденко повідомила, що МВФ з розумінням поставився до чутливості питання запровадження ПДВ для ФОПів — як для суспільства, так і для парламенту.

За її словами, під час Весняних зборів вдалося донести позицію української сторони про те, що така ініціатива є надто сенситивною і наразі не є конструктивною, що раніше неодноразово підкреслював Президент Володимир Зеленський у спілкуванні з представниками Фонду.

Вона також зазначила, що під час зустрічей у Вашингтоні відбулися численні консультації з МВФ та європейськими партнерами.

Українська сторона планує й надалі працювати спільно з партнерами над пошуком рішень і опрацьовувати альтернативні механізми наповнення дохідної частини бюджету на 2027 рік.

Коментарі
  • Буржуй
20.04.26 06:29

Если Вы прочитали сообщение в телеграм( другого то нет) , где там написано, что с 1 января 2027 года НДС для ФОП-единщиков не будет?!🤣

Відповісти
  • Сонечка
20.04.26 08:55

Буржуй,так не псуйте вранішню каву ФОПівця😎 і платникам Єдиного податку-теж😜

Відповісти
  • Буржуй
20.04.26 08:56

Сонечка, я кофе не пью!😀

Відповісти
  • Сонечка
20.04.26 09:11

Буржуй,та ,я теж,тільки  зелений чай,щоб не стресувати,а от ФОПівці п'ють ,їм потрібна енергія ,щоб працювати,та  і я вже повідомила їм радісну звістку о 08 ранку ,а ви оце як "здрастье",прекращайте "смуту"  мутити: "доктор сказал в морг ,значит в морг" ( що в перекладі українською -ні ПДВ для ФОП )😎

Відповісти
  • Леся
20.04.26 10:05

То вже можна святкувати чи ще почекати???

Відповісти
  • Буржуй
20.04.26 10:57

Леся, действует старый армейский принцип-"Не спешите выполнять, будет команда-отставить!"🤣

Відповісти
  • Леся
21.04.26 10:05

Буржуй, не дай Боже))) але на всякий ще почекаю, щоб не наврочить))

Відповісти
  • Юрій
20.04.26 12:25

Они, похоже, у Трампа научились новости озвучивать.....Что делать с контрабасом и схематозом вокруг него, если ввести НДС фопам кто-то подумал?)))) Убытки ж прямые 

Відповісти
  • XXL
20.04.26 15:24

вони працюють!!!

Відповісти
  • XXXL
20.04.26 15:26

все для людей!!! все для народа!!!

Відповісти
  • Іраіда
20.04.26 16:07

Все как всегда.

Відповісти
  • Ольга
20.04.26 17:19

Цікаво, а ліміт для загальників збільшать, чи так і залишать той 1 млн?

Відповісти
  • Леся
21.04.26 10:18

На семінарком прочитала, що це просто відкладене рішення, до цього птання можуть ще повернутися, якщо не знайдуть як наповнити бюджет...

Відповісти
  • Буржуй
21.04.26 11:18

Леся, Час назад на Форбс-Украина вышла статья, что окончательной договоренности не достигнуто! Так что говоря по армейски-" Вы копайте пока здесь, а я пойду узнаю, где нужно!"🤣

Відповісти
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам