Чат 911

Отримуйте
новини поштою!

11.05.26 07:46
0 Друкувати

Норматив працевлаштування осіб з інвалідністю: звітність та сплата внеску

Автор: Ушакова Лілія, експерт з кадрових і податкових питань.

Чи затвердили вже форму звітності з внеску на підтримку працевлаштування осіб з інвалідністю? В які строки він має бути сплачений за І квартал 2026 року? Чи сплачують його бюджетні установи?

Норматив працевлаштування осіб з інвалідністю: звітність та сплата внеску

Платниками внеску на підтримку працевлаштування осіб з інвалідністю є всі роботодавці, крім:

— роботодавців, у яких середньооблікова кількість штатних працівників облікового складу (далі — СКШП) у календарному кварталі становить менше ніж 8 осіб;

— роботодавці, у яких СКШП у календарному кварталі становить 8 і більше працівників та які в цьому кварталі виконали норматив робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю (далі — норматив);

— дипломатичні представництва та консульські установи іноземних держав.

Ексклюзивний матеріал для передплатників сайту
    Передплачуйте та читайте повністю:
  • новини, ексклюзивні статті, довідники
  • завантажуйте бланки
  • усе це без реклами
99
грн/
місяць
Вже сплатили? Увійти
Передплатники Factor PRO отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Коментарі
  • Вита
11.05.26 08:42

Потужна країна!

Відповісти
  • Ірина
11.05.26 10:55

Подавати цю звітність, коли вона з'явиться, мають тільки ті підприємства, які не виконали норматив? Чи всі?

Відповісти
  • Світлана
11.05.26 14:00

А як і яким чином його розраховувати, якщо немає форми розрахунку? Будь який інший складений "документ" не матиме абсолютно ніякої юридичної сили і не буде слугувати підставою для сплати! Сплатити згідно чого??? За формою ПС-4С - "підлога-стеля і чотири стіни"?

Відповісти
  • Марія
11.05.26 15:27

Адміни сайту, агов!!! Шановні! Я плачу підписку Фактор, в яки ви входите! І за "ексклюзив", котрий скаже що поки немає звіта подавати його не потрібно, ви хочете ще оплата окремої підписки на сайт???? Не забагато??? Чи я щось плутаю?   

Відповісти
  • Olken
12.05.26 02:04

Марія, для перегляду статті додаткової підписки на сайт не потрібно, якщо у вас є підписка на сайт Фактора, або платна підписка на сайт Бухгалтер 911. Якщо у вас програма запросила додаткову підписку, зверніться, будь ласка, у техпідтримку https://buhgalter911.com/uk/support.html

Відповісти
  • Людмила
12.05.26 08:29

Так і не зрозуміло,якщо виконали норматив ,звітність подається чи ні

Відповісти
  • Елена
12.05.26 16:24

А подавать пустой отчет тем,  у кого меньше 8 сотрудников?

Відповісти
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам