Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


28.03.13
2917 57 Друкувати

Как исправляются ошибки в новом минфиновском реестре налоговых накладных?

   Як виправляються помилки в новому мінфінівському реєстрі податкових накладних?
   
   Ні для кого не секрет, що відповідно до п. 201.15 ПКУ платники ПДВ зобов’язані вести реєстр виданих та отриманих податкових накладних (далі – Реєстр) в електронному вигляді, у якому зазначаються порядковий номер податкової накладної, дата її виписки (отримання), загальна сума постачання та сума нарахованого податку, а також реєстраційний номер платника податку – продавця, який видав податкову накладну такому платнику податку.
   
   До 28.02.2013 р. ведення Реєстру регулювалося відповідним Порядком, затвердженим наказом ДПАУ від 24.12.2010 р. № 1002 (далі – Порядок № 1002).
   
   Починаючи з 01.03.2013 р. набрав чинності мінфінівський Реєстр, який затверджено наказом від 17.12.2012 р. № 1340 «Про затвердження форми реєстру виданих та отриманих податкових накладних та порядку його ведення» (далі – Порядок № 1340). На доповнення до цього наказу ДПСУ надала пояснення щодо порядку заповнення Реєстру, які викладено в листі від 01.03.2013 р. «Особливості заповнення деяких граф реєстру виданих та отриманих податкових накладних».
   
   По суті, кардинальних змін не відбулося. У новій формі Реєстру змінено назви деяких граф та додано гр. 13 в розділі виданих накладних, яка призначена для зазначення поставок експортних послуг. Раніше ці суми відображалися разом з поставками товарів у гр. 12, яка називалась «Експорт товарів та супутніх такому експорту послуг». Наразі ж маємо розмежовувати експортний товар та експортні послуги. Ось і всі зміни.
   
   Водночас, одним із основних моментів, які передбачено Порядком № 1340, є врегулювання порядку проведення виправлень у Реєстрі.
   
   Порядок виправлення буде цікавим насамперед для підприємств, які зобов’язані реєструвати свої податкові накладні в ЄРПН. Так, для включення накладної до ЄРПН відводиться 15 днів з моменту її виписки. Проте декларації формуються за місяць, тобто 30 днів, при цьому декларація подається до 20 числа. Тобто на виявлення помилки платник має практично від 20 до 50 днів. У разі ж необхідності реєстрації податкової накладної в ЄРПН (чи то імпортний товар, чи то сума ПДВ перевищує 10 тис. грн.), виявити помилку і зареєструвати правильну податкову накладну можна лише протягом 15 днів. Така розбіжність призводить до того, що може виникнути ситуація, коли податкова накладна вже включена до Реєстру, а помилку виявлено лише під час формування декларації. Дану податкову накладну з Реєстру виключити немає можливості. Залишається тільки виправити помилку за допомогою Реєстру під час формування декларації з ПДВ, тобто відображати фактичні дані за звітний місяць.
   
   Знову ж таки, чітко дотримуючись законодавства, в Реєстрі мають відображатися всі податкові накладні, які було сформовано за місяць, навіть ті, які виписані помилково, містять неправильні суми і, крім того, ще й включені до ЄРПН. У такому випадку єдиним варіантом їх анулювання є відображення таких подій у Реєстрі.
   
   Отже, раніше Порядком № 1002 було передбачено, що виправлення помилки в Реєстрі здійснюється методом «сторно» за правилами, передбаченими для бухгалтерського обліку, у момент виявлення таких помилок. Крім того, було зазначено, що коригування помилкових записів у Реєстрі не призводить до потреби формування нових (уточнюючих) Реєстрів. І на тому все. Тобто зрозуміти, як саме проводити виправлення, досить важко.
   
   Як наслідок, не до кінця розуміючи суть виправлень, платники податків раніше просто відмовлялися проводити такі маніпуляції з Реєстром і лише подавали листи з поясненнями до податкових органів. Однак такий варіант не завжди може здаватися простим для платників, які займаються оптовою торгівлею або мають великий асортимент товарів у роздрібній торгівлі. У такому випадку ймовірність допущення помилок досить велика, внаслідок чого таких листів може бути дуже багато.
   
   Мінфін же питанням виправлення помилок у Реєстрі приділив розділ V Порядку № 1340. У даному розділі зазначено, що виправлення помилки відбувається методом «сторно», коли до Реєстру одночасно вноситься два записи: помилковий запис із знаком «-» і правильний запис із знаком «+».
   
   Як і раніше, єдиний метод виправлення – це сторно. Проте новий Порядок дає пояснення, що мається на увазі під цим методом. Так, метод «сторно» здійснюється шляхом зворотного запису на величину помилки в тому звітному періоді, у якому вона виявлена. При здійсненні такого зворотного запису платником податку: в колонці 1 розділів I та/або II Реєстру зазначається порядковий номер запису; в колонках 2 – 6 розділу I та/або колонках 2 – 7 розділу II Реєстру дублюються реквізити документа, кількісні показники якого сторнуються; у відповідних колонках 7 – 12 розділу I та/або колонках 8 – 16 розділу II Реєстру кількісні показники зазначаються з відповідним знаком «+» чи «-». При цьому, якщо виправлення помилки потребує подання платником податку уточнюючого розрахунку, то до виду документа додається літера «У». Крім того, запис щодо включення показників такого документа до уточнюючого розрахунку зазначається окремим рядком у рядку «З них включено до уточнюючих розрахунків за звітний період» Реєстру.
   
   Простіше кажучи, в разі виявлення помилки, ми зобов’язані продублювати весь рядок, в якому допущено помилку, включаючи порядковий номер, а в графах, де вказані суми, ставимо відповідно знак «-», щоб даний запис видалити. Щоб додати нові дані до накладної з тими ж реквізитами, знову дублюємо рядок і ставимо правильні суми зі знаком «+» (у разі ж коли рядок просто видаляється, то новий запис проводити непотрібно).
   
   Що стосується відображення податкових накладних в Реєстрі у разі подання уточнюючого розрахунку, то робиться це в наступному порядку. Такі накладні мають бути відображені в загальному Реєстрі, який формується за місяць та подається з декларацією. Щоб зазначити, що такі податкові накладні були відображені в уточнюючому розрахунку, а не в поточній декларації, до виду документа додається літера «У». Крім того, загальна сума таких записів відображається в окремому рядку «З них включено до уточнюючих розрахунків за звітний період» Реєстру за поточний період.
   
   Якщо розглянути на прикладі, то виглядатиме це приблизно так. Припустимо, в березні 2013 року виявлено помилку в податковій накладній за січень 2013 року (відповідно, в Реєстрі за січень дані неправильні). У березні подано уточнюючий розрахунок, в якому виправлено помилку. В ідеалі, в момент формування такого розрахунку, платник зобов’язаний внести запис до Реєстру за березень з літерою «У». При цьому уточнюючий розрахунок подається без Реєстру.
   
   Під час же формування декларації з ПДВ за березень 2013 року та відповідно при формуванні Реєстру за поточний місяць, в ньому, окрім поточних податкових накладних, відобразяться і проведені коригування. Оскільки загальну суму по податкових накладних, включених до уточнюючого розрахунку, відображено також окремим рядком («З них включено до уточнюючих розрахунків за звітний період»), без проблем можна звірити підсумки по поточній декларації з Реєстром, просто віднявши від підсумку дану величину.
   
   Отже, разом з уточнюючим звітом окремий Реєстр не подається і відповідно Реєстр за минулий період не виправляється (як це можна зробити з декларацією), а просто всі дані вносяться до Реєстру за поточний місяць.
   
   
   Станіслав Лаврінчук
   аудитор АФ «Є.С.Аудит»
   
   
   Дата підготовки 25.03.2013
За матеріалами ЛИГА:ЗАКОН
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Дзержинский
28.03.13 22:37

Во закрутили..... кручу верчу запутать хочу.... а податкивци будут отнимать У от текущего?????? они же этого не умею да и не захотят

Відповісти
  • Дзержинскому
28.03.13 22:47

Слышишь , ты...."железный Феликс"...хотя, думаю он (Дзержинский) не думал, что все вокруг , в том чиле противники, - дурные люди.....Тут разжевывают вам всем - и Минфин, и аудиторы, а вы все кочевряжетесь.... Критиковать легче всего... особенно, когда нечего делать....

Відповісти
  • Бух
28.03.13 22:54

Для Дзержинскому, Вы правы, только вот не "вам всем", а нам всем

Відповісти
  • ИринаМ
28.03.13 22:56

елы-палы, а я вот буквально 20.03.13 подала уточнення и к нему отдельный реестр.....как жаль, что этой консультации не было раньше

Відповісти
  • Бух
28.03.13 22:57

Согласен, нам всем, я просто временно безработный... со стажем работы - то 30 лет ( именно в учете и аудите) - не берут из-за возраста, и из-за того, что мужчина... Мне бы такие проблемы...

Відповісти
  • -
28.03.13 23:01

Согласна с ДЗЕРЖИНСКИМ

Відповісти
  • уже надеюсь...
28.03.13 23:27

От имени оптовой фирмы, у которой бывают и пересорты по 2 тыс наименований товара и недовозы ЗА ИЗМЕНЕНИЯ БОЛЬШОЕ СПАСИБО, действительно будет удобно исправлять ошибки в реестре.

Відповісти
  • ГБ
28.03.13 23:35

Господину оставившему второй коммент. Для того, чтобы не "разжевывать" нужно законы писать понятно, а не как у нас "через тернии к ..."

Відповісти
  • Надоело
28.03.13 23:45

Объясните для тех, кто в танке. Мы ведь так и исправляли реестры. И вместе с УР не подавали реестр, а только Додаток 5 уточненный. И вносили изменения в реестр месяца, в котором сдавался УР. Что изменилось?

Відповісти
  • Алиса в Стране чудес
28.03.13 23:54

Для Надоело: спасибо за пост! А то я уже думала, что с ума спрыгнула. Решила серъезно подумать об отпуске.

Відповісти
  • ЛВ КР
29.03.13 00:04

Вот и я не нашла изменений в порядке исправлений... Думаю, это написано для напоминания или для начинающих тернистый путь буха..

Відповісти
  • МОЖЕТ КТО В КУРСЕ
29.03.13 00:07

ПРи проверке "благонадежности" на сайте ГНСУ появлюятся записи характризующие контрагента: "Розмір середньої заробітної плати працівників за 3.2012 менший за мінімальний (середню заробітну плату розраховано відповідно до Порядку визначення відповідності платників податків критеріям, які дають право на отримання автоматичного бюджетного відшкодування податку на додану вартість, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 21.09.2011 № 1178). (при значенні коефіцієнта співвідношення розміру середньої заробітної плати працівників до розміру мінімальної заробітної менше 1 за останній звітний квартал): Так вот может подскажет кто, почему 3.2012 ? Причем у всех... И что это кварта? месяц?

Відповісти
  • Анна
29.03.13 00:08

Я ввобще ничего не поняла. У меня опт, торговля импортом, регистрирую 80% нн. Внести изменения в уже зарегистрированную в ЕГР нн воможно только через корректировку. Соответственно в реестр вонсим нн и коректировку к нн в том периоде в котором она выписана. А теперь что? Я вижу ошибку в нн пишу ее с +, а потом дублирую с - ? А корректировка это разве не -?

Відповісти
  • Окс
29.03.13 00:09

я сдавала уточненку. к ней прилагался дод. 5 уточн. В нашей налоговой еще потребовали реестр НН порция № 1.

Відповісти
  • Для ГБ
29.03.13 00:10

Во - первых - "господа в Байкале", во - вторых - а что , Минфин законы пишут? Нет, пишут "слуги народа", наверное такие демагоги как мы тут все..... А Минфин и налоговики исполняют......

Відповісти
  • ОК!
29.03.13 00:34

ГБ написала правильно и точно!!! И это касается всех маразмов, которые сочиняют наши писаки, так что не нужно анониму тут успокаивать.Вам хорошо наверное и все устраивает? Мы рады за вас.

Відповісти
  • украинка
29.03.13 00:41

Учится, учится, учится... (ЛЕНИН). Новые реестры - это манипуляция . Увы, бухгалтера очень "послушны"

Відповісти
  • Марина
29.03.13 00:47

Что-то я не поняла напраженности: мы, бухгалтера, пытаемся разобраться, а не разводим демагогию. Кто-то явно чужой среди своих...

Відповісти
  • Надоело для Окс
29.03.13 00:56

Реестр порция №1 я сдаю вместе с отчетной декларацией. Так что просьба Ваших налоговиков вообще непонятна.

Відповісти
  • Надоело для Окс
29.03.13 00:58

УР сдаю практически каждый месяц и НИ РАЗУ у меня не потребовали вместе с ним реестр.

Відповісти
  • Для Марины
29.03.13 00:59

Так именно и разобраться надо, внимательно почитав и источник (Порядко № 1340), и комментарии спецов - аудиторов..... А многие не чиая - сразу в штыки....

Відповісти
  • Вела
29.03.13 01:06

Я сдавала уточнённый расчёт + додаток 5 уточн. за январь - в феврале , в налоговой сказали что в текущем реестре-т.е. за март необходимо провести все исправления; все исправления проведу в апреле , статья для меня вышла вовремя , дай бог не ошибусь

Відповісти
  • Полюс
29.03.13 01:16

Сьогодні поцікавилась в податковій про необхідний пакет документів для здачі деклації про доходи за чоловіка.І знову нове покращення:бланків декларацій вже безкоштовно не дають, треба купувати ,а заодно і заплатити за карточку при відкритті рахунку в Ощадбанку та новинка!!! -заплатити за електронний ключ яким будуть передаватися данні моєї декларації?!Як Ви думаєте -воно мені треба ,той ключ? А за одно і всім іншим людям,хто здає???

Відповісти
  • ПЕРШІ КРОКИ
29.03.13 01:17

Подскажите начинающему на счет исправления. Если я ошибочно зарегистрировала накладную в марте, ее убрать уже нельзя с реестра. Коррекитровку к ней тоже выписать нельзя, чтоб отменить( клиент о налоговой ничего не знает, ошибочно создала ее,) . Значит я в реестре ( март месяц ) показываю эту НН под своим номером только суммы должна поставить с минусом ?

Відповісти
  • Для перші кроки
29.03.13 01:26

Вы пишите, что ошибочно создали НН. Но случайностей в жизни не бывает, что-то вы говорите нет ак. Я поняла , если вы выписали накладнуу ( это продажа товара или услуги !!!!!!) и НН , а клиент отказался, то почему вы не можете выписать Корректировку , если это изминение в количестве. Выписывайте и регистрируйте. И все, никаких уточненок.

Відповісти
  • Лесик
29.03.13 01:32

СПАСИБО ЗА ответ. Да , была отгрузка ( без оплаты ). Выписали документы не на того покупателя и зарегистрировали НН. Сейчас все сделали правильно, на того кого нужно. но та НН уже прошла по реестру. Теперь читаю - две строчки нужно показывать. С первой понятно, это моя НН, а вторую строчку дублирую свою НН и ставлю все со знаком -. А вид документа какой?

Відповісти
  • Бух+
29.03.13 01:44

Ну и консультация чего проще на примере показать где плюс где минус как связано с пятим приложением со стр.декларвции 8,16 и.т.д консультация по принципу сам догадайся покажите на схеме и меньше вопросов

Відповісти
  • Гала
29.03.13 01:52

А если в Раздел 1 забыли добавить НН, то как её отразить (под какми номером и какой датой) в реестре за тот месяц, в котором была подана уточненка?

Відповісти
  • Лілу
29.03.13 01:55

Для Лесик Які проблеми? Адже за березень реєстрів ви іще не подавали!!!! Просто викиньте із реєстру той запис який є зайвий. тобто - не включайте взагалі ту зайву ПН у реєстр. Виправлення помилок, про яке йдеться у коментованій статті та у Порядку 1340 - це виправлення помилок у реєстрах вже після подачі їх до податкової. А Ви за березень іще не могли подавати. Інша справа, якщо Ви такійнеправильній податковій накладній присвоїли окремий номер - от тоді її обов'язково треба у Реєстрі за березень показати, але ж і одночасно із мінусами зазначити видалення її шляхом сторно. От і все. Удачі Вам і успіхів!

Відповісти
  • Лілу
29.03.13 02:03

Для Гала У реєстрі за той місяць, у якому було подано Уточненку, слід таку ПН зазначити двічі : один раз із позначкою "ПНПУ" у загальній частині Розділу І, а другий раз - у складі загальної суми таких записів у спеціальному окремому рядку «З них включено до уточнюючих розрахунків за звітний період» Розділу І Реєстру за поточний період .

Відповісти
  • Лесик
29.03.13 02:03

Лілу. дякую! так, за березень ще не подавали. Але помилкова податкова має номер і зареєстрована в єдиному реєстрі ( є коди). Тому я так думаю, що за березень її треба показати так як вона є. і наступний рядок дублюю. тільки з мінусом . Коригування на неї не виписую і не реєструю в єдиному, так?

Відповісти
  • Лілу
29.03.13 02:06

Для Гала Під її справжнім номером та справжньою датою (датою події по якій вона була виписана колись). У тому то і фішка. що нічого не змінюємо - тільки вписуємо усьогоднішній реєстр.

Відповісти
  • Окс для надоело
29.03.13 02:08

Сдала уточненку и порцию № 1 к ней. Сдала отчетную деку и порцию №2. В результате у них в голове и в программе все свернулось. Хотя приемный зал реестр не хотел принимать, т.к. не предусмотрено. Сначала отправили домой, а во второй половине дня опять вызывали с реестром. Приняли.

Відповісти
  • Лілу
29.03.13 02:12

Для Лесик Так! Молодчина! Дійсно, той факт, що вона пройшла під окремим номером, та іще так важко "хвора" - зареєстрована у ЕРПН, то саме через це Вам треба її залишити у Реєстрі та тут же продублювати із мінусами у цьому ж Реєстрі. Але!!! Будьте пильною - із таки самим номером вже не можна використовувати ніяку іншу ПН, бо вона пройшла реєстрацію у ЕРПН ( ось чому вона важко "хвора").

Відповісти
  • Наталия
29.03.13 02:14

У меня тоже вопрос. В ноябре месяце 2012 зарегистрирована налоговая (товар импортный) без НДС, в феврале 2013 обнаружена ошибка, т.к. этот товар был С НДС. Менеджер, обнаружив ошибку, втихоря ее исправил и отдал покупателю налоговую с тем же зарегистрированным№ и датой за ноябрь 2012. Покупатель не ставит НДС в кредит, т.к. его товар льготный, без НДС. Мне надо в марте исправить эту ошибку. Я должна подать уточненку+ дод.5, в котором указать неправильную сумму со знаком"-", а ниже правильную с "+"? И надо ли подавать реестр?

Відповісти
  • Надоело для Окс
29.03.13 02:15

У них мозги набекрень, а Вы свое время тратите. Печально (((((((

Відповісти
  • nachfin
29.03.13 02:23

+1

Відповісти
  • Лілу
29.03.13 02:26

Для Наталії Якщо по-правильному, то Ви повинні були цю податкову накладну анулювати і виписати нову. Але!!! це вже зробити - неможливо! Так як, виходячи з того, що товар імпортний - вона була зареєстрована у ЄРПН, а значить і нову треба було з тієї ж причини також зареєструвати. але - ТЕРМІНИ для реєстрації вже пройшли! Як же потпланило Вам, що контрагенту цей податковий кредит не треба! Адже він ніколи не матиме права на нього, бо правильна ПН не зареєстрована у ЄРПН. Більше того - вона неправильно виписана. бо містить той самий номер, що і неправильна ПН!!! Я цим хочу сказати, що вашому менеджеру треба по одному місцю надавати за таке... А що ж Вам робити тепер? Да - нічого!!! Сидіть собі тихенько і все. Що Вам загрожує за це все - лише адмінштраф за неправильне ведення податкового обліку. Ой-ой-ой, як страшно! І все! Але адмінштраф - нехай Вам нарахують податківці, коли прийдуть на перевірку. Тож викиньте з голови і насолоджуйтесь вихідними. Па-па!

Відповісти
  • ст. 19 Конституции Украины
29.03.13 02:34

Для "Наталия": уточненка +дод. 5, реестр вместе с декларацией. Кто знает если после уточнения реестр не подавался - т.е. сумма откорект., по контраг,. за опредл. период, но в реесре НН со знаком "-" не отбражалась, срок в 365 дней для для повторного уточнения суммы по этой НН распространяется? мнение налоговой не интересно впринципе!?

Відповісти
  • Лілу
29.03.13 02:47

Для Наталії Вибачте. Я спочатку не помітила - що у Вас виправлення Пн полягало у тому, що з'язвилося ПЗ по ПДВ по такій ПН. Тож треба подати всі рагістри податкового обліку!! Вам же тепер треба добавити до своїх зобов'язань додаткові ПЗ та сплатити до початку перевірки. Отже уточненки не уникнути і всього іншого. Вибачте іще раз!

Відповісти
  • ***
29.03.13 03:21

Всем, кто хочет повеселиться немножко... : http://sts.gov.ua/dodatkova-informatsiya/navigator-platnika-podatki/maybutnim-platnikam-podatk/podatkova-abetka/53895.html

Відповісти
  • Алиса в Стране чудес
29.03.13 03:56

*** Это ж ужас! Дебильные стишки с шизофреничиским смыслом!

Відповісти
  • бух-бух
29.03.13 03:57

"Податкова абетка" для наймолодших - это ж каким нужно быть (на всю морду Клименко), чтобы этим бредом забивать детям голову???

Відповісти
  • !!!!
29.03.13 04:03

Охринитительно!!!! Ужас какой бред!!!!

Відповісти
  • Инесса
29.03.13 04:26

Впадают в детство! Диагноз, однако......

Відповісти
  • Наталия
29.03.13 04:40

Для Лілу Якщо це можливо, уточніть по пунктах : мені для виправлення треба подати уточнення + дод. 5. А що з реєстром? Цю под. накл. треба вписати в березневий реєстр? Чи реєстр треба подати до уточнення? Прошу вибачити за таку прискіпливість в цьому питанні...

Відповісти
  • ***
29.03.13 05:04

Не ну "податкова абетка" - это просто финиш... как дальше жить?...

Відповісти
  • Лілу
29.03.13 05:05

Для Наталії Головне - пам'ятати, що не буває уточненого Реєстру. Виправлення здійснюються або прямо у поточному Реєстрі (якщо ці виправлення не потребують подання "Уточненки"), або - у Реєстрі за той звітний період, у якому подано "Уточненку". У Вашому випадку спочатку подається "Уточненка + Дод.5" ; а потім у Реєстрі за той звітний період, у якому буде подано "Уточненку разом з Дод.5", покажете ці виправлення. Отже, якщо у березні вже не встигнете, бо сьогодні - вже 29-те, то , якщо подасте "Уточненку разом із Дод.5" у квітні, то аж у Реєстрі за квітень покажете ці виправлення. Тобто, в Реєстрі показуемо виправлення вже після того як подамо "Уточненку разом з Дод.5".

Відповісти
  • koty
29.03.13 05:37

Наверное недочитала, но очень надеялась увидеть стишок о том, что тырить из общака дело неблагодарное, как правило, плохо заканчивающееся. Или Абетка для детей простых смертных...

Відповісти
  • Имбирь
29.03.13 05:55

прочитайте предпоследний абцац коментария аудитора и после этого вам станет полный п...ц

Відповісти
  • 123
29.03.13 06:12

Лілу,правильно ли я поняла? В едином реестре можно зарегистрировать два раза одну НН (правильную и неправильную), а в свой реестр отобразить только один раз.

Відповісти
  • Наталия
29.03.13 06:49

Для Лілу Дуже дякую за розтлумачення мого питання. Я ще встигну все зробити в березні, оскільки ще є 30 та 31 числа. А у реєстрі я маю показати неправильну зі знаком"-" а правильну зі знаком +? І ще як бути з нумерацією накладних, оскільки вони мають однаковий№ та які дати(умовно) вказати поцим накладним? Ще раз дякую за відповідь.

Відповісти
  • Анатолий
29.03.13 06:58

А можно мне как особо одаренному: в декабре 2012 провели НН 20.12.12 а фактическая выписка 19.12.12 увидел в марте в реестреисправлю а вот разница у меня 0

Відповісти
  • Аноним
29.03.13 07:16

Спасибо, Лілу!

Відповісти
  • Гала
29.03.13 07:18

Спасибо, Лілу!

Відповісти
  • Марина
29.03.13 08:08

Вопрос, так что если неправильно выписана и зарегистрирована налоговая, то корректировку не выписывать, а просто показать в реестре со знаком -

Відповісти
  • Перші кроки
30.03.13 05:03

З помилковою накладною все ясно, в реєстрі показуємо зі знаком - В додатку 5 нічого не показувать?

Відповісти