Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


02.09.13
1572 14 Друкувати

Отсутствие знака или цифры к номеру налоговой накладной является несущественным недостатком

   Постанова ВАСУ від 23.05.2013 № К/9991/57256/12
   
   Вищий адміністративний суд України зазначив, що отримані платником ПДВ податкові накладні, за якими ПДВ включено до податкового кредиту, з такими недоліками складання, як відсутність знака або цифри до номера податкової накладної, слід визнати такими, що підтверджують право позивача на податковий кредит. При цьому такі несуттєві помилки не можуть слугувати підставою для позбавлення платника права на податковий кредит.
   
   Право платника податку на отримання бюджетного відшкодування з ПДВ залежить лише від фактичної оплати цього податку в ціні товару в податковому періоді, що передує звітному, незалежно від того, в яких періодах фактично були отримані товари. Попереднім податковим періодом може бути будь-який податковий період, який передує звітному, тому визначення суми ПДВ, яка підлягає бюджетному відшкодуванню, може здійснюватися за будь-який попередній податковий період, а не лише за період, який передував звітному.
   
   Крім цього, суд зазначив, що законодавство не містить обмежень щодо формування платником податків податкового кредиту на підставі однієї податкової накладної в кількох звітних періодах.
За матеріалами Головбух24
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Аноним
03.09.13 07:51

Утром и столь приятно, так не бывает. Вот спасибо.

Відповісти
  • ы
03.09.13 08:44

"формування платником податків податкового кредиту на підставі однієї податкової накладної в кількох звітних періодах." (с) что-то не понятно, можно разбивать НК одной налог. накладной по разным периодам-месяцам? впервые такое слышу..,

Відповісти
  • Инна
03.09.13 08:49

Я тоже что то не очень поняла....

Відповісти
  • Nancya
03.09.13 08:58

Согласна с ы. Первый раз такое слышу.

Відповісти
  • Nancya
03.09.13 08:58

Согласна с ы. Первый раз такое слышу.

Відповісти
  • Ларс
03.09.13 09:14

Как,как, это когда у Вас при формировании налогового кредита возникает возмещение, вот и налоговики будут Вам рекомендовать, разбивать(дробить) налоговую накладную по периодам, чтобы у Вас выходило к оплате не менне 1,2% от суммы обязательств.

Відповісти
  • Еленка_ф
03.09.13 09:18

Ага, а потом те самые налоговики придут и поснимают этот налоговый кредит. С резолюцией "а вы судитесь хоть застрелитесь"

Відповісти
  • оба-на
03.09.13 09:40

прочитайте внимательно : идет речь о возмещении: вы включаете в сумму возмещения по НК только ту тасть , которая оплачена поставщику НК на момент подачи декларации...

Відповісти
  • Наташа
03.09.13 10:41

а что значит "відсутність знака або цифри до номера податкової накладної"? Какие знаки ставятся возле номера НН?

Відповісти
  • udavchik1987
03.09.13 11:44

а что значит "відсутність знака або цифри до номера податкової накладної"? Какие знаки ставятся возле номера НН? знака "№" или цифры

Відповісти
  • Золушка
03.09.13 13:46

Про знаки не знаю , а цыфры , если предприятие на спецрежиме или филлиал , то после номера накладной ставятся соответствующие цыфры.

Відповісти
  • Золушка
03.09.13 13:48

Сорри , "цифры".

Відповісти
  • яяя
04.09.13 08:57

кто-то договорился... но, увы, у нас не работает прецедентное право... и написано так коряво, явно человеком далеким от точности слова и мысли....

Відповісти
  • Дмитро
05.09.13 13:28

"формування платником податків податкового кредиту на підставі однієї податкової накладної в кількох звітних періодах" - це жесть, однако легко пояснюється - Ви кількість цифірок в сумі позову бачили 136,9 млн, уявляєте яка ціна рішення суду. За таку ціну вони і не таке написати можуть :( І ще мені сподобалось - раз підприємство на електронній звітності - додатків до декларації надавати неповинно. Я теж надаю звіти в електронній формі, однак піднимаю зад і їду в податкову та везу з супроводжувальним листом додатки(копії первички) до додатку №8 до декларації з ПДВ. І сміх і гріх - наші суди!

Відповісти