Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


04.09.13
3174 18 Друкувати

Как заполнить графу 6 ф. N 1ДФ, если дата приема на работу и выплата дохода пришлись на разные налоговые периоды

   Підготовлено експертами Компанії «Дінай», www.dinai.com
   
   Автор: Ольга Шара
   
   Контролери нагадують: графа 6 "Дата прийняття на роботу" ф. N 1ДФ заповнюється тільки на тих фізосіб, які були прийнятті у звітному періоді за місцем роботи та яким нараховано (виплачено) дохід у вигляді заробітної плати.
   
   Але за ситуації, коли працівника було прийнято на роботу в одному звітному періоді (наприклад, 31 березня), а дохід нараховано і виплачено у наступному (наприклад, 1 квітня), при заповненні та поданні ф. N 1ДФ у графі 6 відображається дата прийняття на роботу минулого періоду (31 березня).
    ----------------------
   
   За інформацією з Єдиної бази податкових знань
   
   Відтворення матеріалу у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії "Дінай"
   

Рубрика:
Теги:
Коментарі
  • Ника
05.09.13 08:39

Если дата принятия работника на работу 31 марта, то за этот день ему должна быть начислена зарплата. Значит в 1 ДФ за 1 кв-л должен быть отражён доход и заполнена гр.6 с датой приёма 31.03. Может я ошибаюсь?Подскажите, пожалуйста в чём.?

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 0
  • Яна
05.09.13 08:43

Підготовлено експертами Компанії «Дінай»))))) неправильно подготовлено....

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Натали
05.09.13 08:44

Ума не приложу, как можно доход начислить за 31 марта 01 апреля. Выплатить это да, а начислить, что они имеют ввиду?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Прохожий
05.09.13 08:48

Зачем в отчетном периоде отображать дату приема работника, которая приходится на период "прошлый"? Ведь эта дата его приема на работу и должна было быть указана в 1ДФ "прошлого" периода! И если ему в "прошлом" ничего не начислялось и не удерживалось - нули у него там стоять будут. Толкователи! Оч похоже на то, как ПФ в свое время мутил - "суммы приходящиеся к разным месяцам нужно показывать в отчетах соответствующим месяцам"! А потом, когда сами запутались (картины общей не видно) стали трактовать:"Ничего разбивать не надо по отчетам, все проводим в отчете того месяца, когда были произведены начисления, но с разбивкой по строчкам, с указанием номера месяца, к которому относятся эти начисления/удержания". Думаю, и это толкование еще не раз будет перетолковано.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Радуга
05.09.13 09:56

Согласна с Никой, за 31 марта и будет доход и ПДФО, и все показать в первом квартале. День приема рабочий день

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • eMelya
05.09.13 10:03

Все мы потихоньку сходим с ума... Но такое впечатление, что кто-то нас опередил.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Аноним
05.09.13 10:08

eMelya - 100%

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • бух-иЯ
05.09.13 10:53

Главное - мы-то сделаем правильно!

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Лина
05.09.13 11:16

В "Динай" видать корпоратив был, со всеми сотрудниками.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • tomassa
05.09.13 11:37

Это рассчитано на тех, кто забыл начислить зарплату за 31 марта мартом, а вспомнил только в апреле и,соответственно, все начисления сделал апрелем... Но это ТАКИЕ редкие случаи, но раз вопрос возник, ТАКИ бываааают...:)))

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Ингуль
05.09.13 11:42

Ника на 100% права. вводят в заблуждение народ на таком простом примере.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Алекс
05.09.13 12:09

Текст розьяснения с Единой базы налоговых знаний: Запитання: Яким чином заповнюється графа 6 "Дата прийняття на роботу" податкового розрахунку ф. N 1-ДФ, якщо працівника було прийнято на роботу у одному звітному періоді, а дохід нараховано і виплачено у наступному? Відповідь Відповідно до пп. "б" п. 176.2 ст. 176 Податкового кодексу України (далі - ПКУ) особи, які відповідно до ПКУ мають статус податкових агентів, зобов'язані подавати у строки, встановлені ПКУ для податкового кварталу, Податковий розрахунок суми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, а також суми утриманого з них податку до органу державної податкової служби за місцем свого розташування. Такий розрахунок подається лише у разі нарахування сум зазначених доходів платнику податку податковим агентом протягом звітного періоду. Статтею 24 Кодексу законів про працю України визначено, що укладення трудового договору оформляється наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу про зарахування працівника на роботу. Трудовий договір вважається укладеним і тоді, коли наказу чи розпорядження не було видано, але працівника фактично було допущено до роботи. Згідно з п. 3.7 р. III Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку, затвердженого наказом ДПА України від 24.12.2010 N 1020, графа 6 "Дата прийняття на роботу" податкового розрахунку заповнюється тільки на тих фізичних осіб, які були прийнятті у звітному періоді за місцем роботи та яким нараховано (виплачено) дохід у вигляді заробітної плати. При цьому у випадку якщо працівника було прийнято на роботу в одному звітному періоді (наприклад 31 березня), а дохід нараховано і виплачено у наступному (наприклад 01 квітня), то при заповненні та поданні розрахунку 1-ДФ у графі 6 "Дата прийняття на роботу" відображається дата прийняття на роботу минулого періоду (31 березня).

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Argent
05.09.13 12:12

В который раз вопрос: Зачем фигней всякой эфир засорять? Время не жалко ни свое ни наше.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Ирби
05.09.13 12:19

а может быть такая ситуация, что сотрудник принят переводом с другого предприятия 31 марта, а в графике его работы - это выходной. тогда за 31 ничего не начисляется.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • контакт
05.09.13 14:06

Такую ерунду надо пропускать... не читавши...

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Аноним
05.09.13 19:04

а как быть с этим пунктом Правила заполнения 1ДФ? п.п. 3.3. У графі 3 „Сума виплаченого доходу” відображається сума фактично виплаченого доходу платнику податку податковим агентом. Заробітна плата, що виплачується у встановлені терміни у наступному місяці, повинна бути відображена в податковому розрахунку за той період, у який входить попередній місяць, за який заробітну плату було нараховано. Наприклад, до податкового розрахунку за I квартал входить заробітна плата за січень, яка нарахована у січні та виплачена у лютому, за лютий (нарахована у лютому та виплачена у березні), за березень (нарахована у березні та виплачена у квітні). чет мутят минсдохи...

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Лариса
06.09.13 06:51

Бывают ситуации, когда директора приняли на работу а деятельности нет и поэтому зарплата не начислялась. Я задавала такой вопрос в налоговую и мне дали идентичный ответ. Я так и сделала.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Наташа
11.09.13 17:02

У нас на предприятии были такие случаи- преподаватели приняты все 01 сентября, но некоторые на почасовую оплату труда. Поэтому первое начисление после приема могло быть через несколько месяцев и носило не постоянный характер. Один месяц он читал лекции а потом два -нет. Так и показывали в ноябре что принят 1 сентября. Наверное это подходит еще для каких то рабочих на сдельной ЗП которые совместители и вызываются на работу непостоянно, а по мере необходимости разовые работы.

Відповісти