Сайт для бухгалтерів №1 в Україні
Чат 911

Отримуйте
новини поштою!


24.06.16
3491 13 Друкувати

Помилка в обов'язкових реквізитах ПН: чекайте на повідомлення за формою «ПН»

   Мінфін наказом від 23.05.2016 р. № 498 затвердив зміни до Порядку надіслання контролюючими органами податкових повідомлень-рішень платникам податків, затвердженого наказом Мінфіну від 28.12.2015 р. № 1204, повідомляє ЛIГА:ЗАКОН.
   
   Основною метою змін є приведення зазначеного нормативно-правового акта у відповідність із Законом від 24.12.2015 N 909-VIII "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році".
   
   Зокрема, Порядок доповнено новою формою податкового повідомлення-рішення - "ПН".
   
   Податкове повідомленння-рішення за формою "ПН" складається контролюючими органами у разі виявлення помилок при зазначенні обов'язкових реквізитів податкових накладних, передбачених п. 201.1 ст. 201 Податкового кодексу.
   
   Наказ набирає чинності через 10 днів з дня його офіційного опублікування.
   
Рубрика:
Коментарі
  • ***
24.06.16 08:24

"щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році". Радуют и веселят, за счет выполнения плана по штрафным санкциям? Ждем очередного пресса?

Відповісти
  • Алла
24.06.16 09:27

Вот молодцы! Мы не роботы товарищи налоговики. Зачем такие тонкости- берите сразу фиксированный штраф каждый месяц, так как идеального в нашем мире ничего нет. А в некоторых странах НН вообще нет, так как это лишняя, никому не нужная бумажка..............

Відповісти
  • Оля
24.06.16 09:45

А что- корректировать НН уже нельзя? Все, сразу повидомлення и штраф?????

Відповісти
  • Джур
24.06.16 10:27

Оля, я аптомже!!!!

Відповісти
  • Яна
24.06.16 11:20

Корректировку пока же не отменили ???!!!!!!!

Відповісти
  • Арина
24.06.16 11:38

Как всегда говорит мой муж: "Нас е..т, а мы крепчаем" )))) Всем хороших выходных!)

Відповісти
  • kos
24.06.16 12:08

п.201.10 НКУ только после жалобы на Вас. Поэтому думаю вы такое не увидите.

Відповісти
  • fyyf
24.06.16 12:16

Допоможіть, будь-ласка! Чи можна внести ПН до ПК, якщо постачальник в нашому ІПН зазначив лишні два нулі, тобто замість 3158799898 він написав 003158799898? Ми це ФОП, тому в нас 10-ти значний ІПН.

Відповісти
  • Михаил
24.06.16 12:33

1201.4. Допущення продавцем товарів/послуг помилок при зазначенні обов'язкових реквізитів податкової накладної, передбачених пунктом 201.1 статті 201 цього Кодексу, виявлених контролюючим органом за результатами документальної позапланової виїзної перевірки, проведеної за заявою покупця, - тягне за собою накладення на платника податку - продавця штрафу в розмірі 170 гривень та зобов'язання виправити такі помилки.

Відповісти
  • Нервостеник
24.06.16 12:37

fyyf. У меня в Медке по всем ФОПам нули в ИНН добавились автоматически. Убираю вручную. Вообще ноль и есть ноль. Если еще и нули считать апшибкой - То мабуть как в песне, но - Вже вмерла....

Відповісти
  • Нона Коцюпеня
24.06.16 13:37

А що трапилось з Медоком чекаю витяг вже дві години??? В кого така проблема?

Відповісти
  • Алёна
24.06.16 14:12

Кому интересно, тут бесплатный вебинар по работе в 1С. https://goo.gl/mW8dfS

Відповісти
  • Оксана
28.06.16 10:16

fyyf,в мене таж ж ситуація, я включала, адже сума ПДВ відобразжалася в витязі, Спробуйте, ще раз стару, з лишніми нулями ,податкову видалити і втянути її з ЕДРПН запитом. Деякі податколві повторно втягувалися без зайвих нулів в ІПН.

Відповісти