Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


30.10.13
1355 14 Друкувати

Снижение ставок НДС и ЕСВ может происходить в течение 5 лет, - Миндоходов

   Зниження ставок податку на додану вартість (ПДВ) та єдиного соціального внеску (ЄСВ) може відбуватися протягом 5 років. Про це сьогодні журналістам повідомив заступник Міністра доходів і зборів Андрій Ігнатов, передає кореспондент РБК-Україна.
   
   "Ми не ставимо для себе якихось конкретних термінів. Угода про асоціацію дає 5 років для уніфікації податкового законодавства до законодавства ЄС. Воно може відбуватися протягом 5 років, якщо ми приєднуємось до угоди про асоціацію", - пояснив Ігнатов.
   
   За його словами, сьогодні відбувається лише обговорення, а мова про конкретні ініціативи не йде.
   
   "Зараз мова не йде про якісь конкретні ініціативи, зараз законопроект повернуто на розгляд для громадськості і саме це ми зараз і здійснюємо. Це тільки майданчик для обговорення, не більше... Зараз ініціатива знаходиться на боці бізнесу, якщо ця ініціатива буде підтримана, якщо бізнес, деякі представники асоціацій, спеціалісти мають свою думку щодо цих ініціатив, коли буде досягнутий якийсь компроміс, конкретні пропозиції, тоді ми будемо далі ініціювати зміни в законодавство", - додав Ігнатов.
   
   Він також не зміг представити позицію Міндоходів, якими саме мають бути ставки зниженого ПДВ та єдиного соціального внеску.
   
   "Ми знаходимось тільки в режимі обговорення, не більше", - зазначив Ігнатов.
За матеріалами РБК-Украина
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Патриот
31.10.13 06:19

Значит еще 5 лет будут грабить!

Відповісти
  • nachfin
31.10.13 06:30

Нет, товарищ Патриот, грабить будут ВСЕГДА

Відповісти
  • мытарь
31.10.13 06:32

а может и вообще не будутпроисходить. надо ж чем-то эфир засорять

Відповісти
  • Прохожий
31.10.13 06:48

Это "покрашення" решили припасти на следующие выборы. Очередная морковка перед ослиной мордой. Ребята духарятся! Все равно никто не за что отвечать не будет. Спросить некому.

Відповісти
  • аса
31.10.13 06:55

В течении пяти лет, только не уточнили в каком столетии, судя по перспективам на 2014 год, точно не при нашей жизни!

Відповісти
  • Бармалей
31.10.13 07:44

почему в памяти всплывает слово "ПЯТИЛЕТКА" ?

Відповісти
  • Анастасия
31.10.13 07:46

Если снизят ставки ндс и есв то наверно добавят новые налоги, в нашей стране налогов много не бывает, в бюджете всегда не хватает денег

Відповісти
  • Усталый
31.10.13 08:15

Денег в бюджете немерено, вот только крадут ещё больше

Відповісти
  • Хай їм грець
31.10.13 08:35

А навіщо тоді було в податковому кодексі кукарікать про зниження ставок. Дурний той інвестор. який сюди рийде. В цій країні нічого передбачити не можна. Одне можу сказати з упевненістю крадіжки з бюджету не припиняться. А Клименко хай в онлайні провірить себе на ПОЛІГРАФІ а ми подивимось на результат.

Відповісти
  • 922
31.10.13 09:05

Хай їм грець Улыбнуло :) Если б еще к полиграфу подвести этак 27000 вольт

Відповісти
  • Джаконда
31.10.13 09:14

Конечно какой глупій инвестор придет в єту страну ? Что можно спрогнозировать , какой там бизнес план?? Если в Кодексе заложили одно теперь можем мы менять в течении 5 лет.Грабители , это тоже что и пенсионная реформа , женщины и без работы и без пенсии??? Как можно им верить , ГРАБИТЕЛИ!

Відповісти
  • Mrns
31.10.13 09:51

Не выгодно ТАМ, чтобы люди честно платили налоги. Тогда и спрос будет другой - куда эти деньги уходят. А так можно недовольных всегда за что-то зацепить, в узде держать. Любому человеку, который хотя бы раз открывал книгу по экономике известно, что снижение налогов в развивающейся стране и создание благоприятного климата для инвестиций ведёт к увеличению поступлений в бюджет в разы. Поэтому, пока ворюги у власти - никакого "покращення" не будет. Валить отсюда надо, хотя бы ради детей своих.

Відповісти