Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


30.11.13
1462 3 Друкувати

В страховой стаж не хватает несколько месяцев? Заключайте договор о единоразовой уплате ЕСВ

   Договором про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування може бути передбачена одноразова сплата особою єдиного внеску (далі - ЄСВ) за попередні періоди, в яких особа не підлягала такому страхуванню (у тому числі за період з 1 січня 2004 року по 31 грудня 2010 року). При цьому сума сплаченого єдиного внеску за кожен місяць такого періоду не може бути меншою за мінімальний страховий внесок та більшою за суму ЄСВ, обчисленого виходячи з максимальної величини бази нарахування ЄСВ, встановлених на дату укладення договору. Така одноразова сплата особою ЄСВ за попередні періоди може бути здійснена за окремим договором.
   
   Особи, які мають право на добровільну сплату єдиного внеску, беруть добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування протягом строку, визначеного у відповідному договорі, але не менше одного року.
   
   Нагадаємо, що орган доходів і зборів відмовляє в укладенні договору про добровільну участь у разі, якщо особа бажає укласти договір на строк менше одного року. Така норма передбачена п.7 ст.9 Закону України від 08.07.2010 р. № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».
За матеріалами Інформаційно-комунікаційний відділ Головного управління Міндоходів у Тернопільській області
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • yuri_ochichenko
01.12.13 07:00

Несколько лет

Відповісти
  • и так
02.12.13 11:54

На что только не идут ради пополнения бюджета

Відповісти
  • gggg
03.12.13 11:09

правильно ли я поняла - если для стажа не хватает ЕСВ за один месяц, то чтобы его уплатить надо заключить договор на уплате ЕСВ на срок более года???

Відповісти
Коментування новини вимкнено
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам