Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


12.03.14
1757 14 Друкувати

Нужно возвращать свидетельства о регистрации плательщика НДС органу Миндоходов, который его выдал, в связи с их отменой?

   Дійсні на момент набрання чинності Закону України від 05.09.2013р. № 443-VII "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо реєстрації осіб як платників податків" свідоцтва про реєстрацію платника ПДВ та свідоцтва про реєстрацію сільськогосподарського підприємства як суб’єкта спеціального режиму оподаткування ПДВ можуть застосовуватись як витяги із реєстру платників ПДВ до внесення змін до такого реєстру, а також виникнення змін у даних про платника ПДВ.
   
   Свідоцтва про реєстрацію платника ПДВ, свідоцтва про реєстрацію сільськогосподарського підприємства як суб’єкта спеціального режиму оподаткування ПДВ, їх засвідчені копії підлягають поверненню до органів Міндоходів при першому зверненні платника ПДВ за отриманням витягу із реєстру платників ПДВ.
За матеріалами ГУ Міндоходів у Херсонській області
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • ИРИНА
13.03.14 06:55

..."їх засвідчені КОПІЇ підлягають поверненню"!!!!!!-а маразм все крепче день ото дня

Відповісти
  • Алиса в Стране чудес
13.03.14 07:23

В чем маразм? Так было всегда со всеми свидетельствами. В чем проблема?

Відповісти
  • Евгения
13.03.14 07:40

Это не проблема, просто заверенные копии у них не на учете. Их может быть сколько угодно.

Відповісти
  • ИРИНА
13.03.14 08:20

Абсолютно верно,Евгения

Відповісти
  • Алиса в Стране чудес
13.03.14 09:07

И что? Кто-то требует копии? Или сложность в возврате? В чем все-таки маразм?

Відповісти
  • тю
13.03.14 09:34

Алиса, ты реально в Стране чудес!!! Написано возвращать свидетельства и их заверенные копии!!!

Відповісти
  • Iehbr
13.03.14 09:39

Маразм возвращать бумажки которые у них хоть числятся и которых уже нет. Более того если они сами снимают с учёта никто их не сдаёт.

Відповісти
  • ЛВ
13.03.14 10:26

Миндоходов нет, их витяги тоже отменят, так и будем бегать бумажки менять?? Может и не стоит менять шило на мыло?

Відповісти
  • Ирина
13.03.14 10:50

Не пойму только зачем кому-то нужны "витягі із реєстру платників ПДВ", если ранее было сказанно,что все сведения о плательщиках налогов будут размещены на сайте минздоха в свободном доступе? Сколько можно уже создавать видимость работы? Может пора уже, наконец, начать работать?!

Відповісти
  • гость
13.03.14 13:44

Вони "працюють"...)

Відповісти
  • Мари
13.03.14 19:24

Ирина 13.03.2014 12:50:14 Не пойму только зачем кому-то нужны "витягі із реєстру платників ПДВ", ХА-ХА!!! Раньше была справка из статистики и всем было этого достаточно... ДЛЯ ТЕНДЕРА, К ПРИМЕРУ, ОБЯЖУТ ПОДАВАТЬ...И ПОЙДЕМ ЗАКАЗЫВАТЬ....

Відповісти
  • Valentina
13.03.14 22:04

Засвідчені копії- це ТІ КОПІЇ,ЯКІ ЗАСВІДЧЕНІ ДПІ (вони повинні були здаватися завжди), і при ПЕРШОМУ ОТРИМАННІ ВИТЯГУ- здати свідоцтво!!! (що не зрозуміло? читайте будь ласка уважно ) Дякую.

Відповісти
  • Бухг
14.03.14 06:41

А что надо оформлять для получения витягу есть запрос на получение вытягу?

Відповісти
  • al
14.03.14 09:18

в Днепре сказали что св-во действующее, его сдавать не надо, а вытяги получают предприятия, которые стали ндсниками с 01,01,14.

Відповісти