Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


  • Чи потрібно отримувати дозвіл на працевлаштування іноземцю, що постійно на законних підставах проживає на тер. України?

Чи потрібно отримувати дозвіл на працевлаштування іноземцю, що постійно на законних підставах проживає на тер. України?

На Ваш запит повідомляємо, що, відповідно до п.6 Порядку оформлення іноземцям та особам без громадянства дозволу на працевлаштування в Україні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.11.1999 р. №2028, дозвіл на працевлаштування не потрібний іноземцям, які постійно проживають в Україні (мають тимчасову посвідку на постійне проживання), та іншим іноземцям у випадках, передбачених законами та міжнародними договорами України.

фото автора У фокусі
Амброзяк Наталя Подаємо бенефіціарів: коли та як [час настав]...
108794 320
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам
Дякуємо, що читаєте сайт Бухгалтер 911 Увійдіть та читайте далі безкоштовно