Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


  • Чи потрібно заводити іноземцю який отримав дозвіл на працевлаштування в Україні нову трудову книжку якщо в нього є трудова книжка Росії?

Чи потрібно заводити іноземцю який отримав дозвіл на працевлаштування в Україні нову трудову книжку якщо в нього є трудова книжка Росії?

Згідно пункту 1.1. Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників затвердженої Міністерством праці та соціальної політики України і Міністерством юстиції України від 08.06.2001 р. № 259/34/5, трудові книжки ведуться на всіх працівників, які працюють на підприємстві, в установі, організації усіх форм власності або у фізичної особи понад п'ять днів, у тому числі осіб, які є співвласниками (власниками) підприємств, селянських (фермерських) господарств, сезонних і тимчасових працівників, а також позаштатних працівників за умови, якщо вони підлягають державному соціальному страхуванню.
Законодавством України ведення трудових книжок іноземним громадянам не передбачено.
Роботодавець має можливість продовжити вести трудову книжку Росії.

фото автора У фокусі
Амброзяк Наталя Подаємо бенефіціарів: коли та як [час настав]...
108901 320
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам
Дякуємо, що читаєте сайт Бухгалтер 911 Увійдіть та читайте далі безкоштовно