Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


  • Имеет ли право получить иностранец одновременно несколько разрешений на трудоустройство? и числится в штате двух предприятий?

Имеет ли право получить иностранец одновременно несколько разрешений на трудоустройство? и числится в штате двух предприятий?

Обов'язковість отримання дозволу державної служби зайнятості на використання роботодавцем праці іноземного громадянина визначена статтею 8 Закону України "Про зайнятість населення. "
Постановою Кабінету Міністрів України від 01.11.1999 р. № 2028 затверджено Порядок оформлення іноземцям та особам без громадянства дозволу на працевлаштування в Україні, згідно з яким встановлені особливі умови реалізації іноземцями та особами без громадянства, які прибули в Україну на визначений термін, права на працю.
Вказаним Порядком встановлено, що дозвіл на працевлаштування оформляється і видається відповідним органом державної служби зайнятості підприємствам, установам, організаціям, які запросили іноземця на певну посаду (за фахом), тобто, конкретному роботодавцю на працевлаштування іноземця на конкретному робочому місці чи посаді, за результатами розгляду документів поданих роботодавцем. Відповідно до роз'яснення Державного центру зайнятості від 08.07.2004р. № ДЦ-12-3020, вищевказаний порядок не передбачає можливості використання найманої праці одного і того ж іноземця декількома роботодавцям, в тому числі на посадах за сумісництвом, в період дії попереднього дозволу.
Пунктом 3 вищезазначеного Порядку встановлено, що роботодавці, які запрошують іноземців з метою працевлаштування, забезпечують своєчасне роз'яснення їм прав, свобод та обов'язків, передбачених законодавством, ведуть відповідний облік цих осіб, а також несуть відповідальність за своєчасне оформлення документів на право їх перебування в Україні, тобто цю функцію покладено на конкретного роботодавця, а не на декількох.

фото автора У фокусі
Амброзяк Наталя Подаємо бенефіціарів: коли та як [час настав]...
114569 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам
Дякуємо, що читаєте сайт Бухгалтер 911 Увійдіть та читайте далі безкоштовно