Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


  • Чи справляється державне мито з позивачів за позовами про відшкодування матеріальних збитків, завданих злочином?

Чи справляється державне мито з позивачів за позовами про відшкодування матеріальних збитків, завданих злочином?


Відповідно до п.8 ст.4 Декрету Кабінету Міністрів України від 21.01.93 № 7-93 “Про державне мито” із змінами та доповненнями від сплати державного мита звільняються позивачі за позовами про відшкодування матеріальних збитків, завданих злочином.

фото автора У фокусі
Амброзяк Наталя Подаємо бенефіціарів: коли та як [час настав]...
114456 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам
Дякуємо, що читаєте сайт Бухгалтер 911 Увійдіть та читайте далі безкоштовно