Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


  • Чи справляється державне мито з громадян за видачу або засвідчення вірності копій документів, необхідних для призначення та одержання державних допомоги та пенсій, а також у справах опіки та усиновлення (удочеріння)?

Чи справляється державне мито з громадян за видачу або засвідчення вірності копій документів, необхідних для призначення та одержання державних допомоги та пенсій, а також у справах опіки та усиновлення (удочеріння)?


Не справляється.
Відповідно до п. 9 ст. 4 Декрету Кабінету Міністрів України від 21.01.93 № 7-93 “Про державне мито” із змінами та доповненнями, громадяни за видачу або засвідчення їм вірності копій документів, необхідних для призначення та одержання державних допомоги та пенсій, а також у справах опіки та усиновлення (удочеріння) звільняються від сплати державного мита.

фото автора У фокусі
Амброзяк Наталя Подаємо бенефіціарів: коли та як [час настав]...
114392 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам
Дякуємо, що читаєте сайт Бухгалтер 911 Увійдіть та читайте далі безкоштовно