Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


  • Чи справляється державне мито з неповнолітніх і військовослужбовців за видачу їм вперше паспорта громадянина України та неповнолітніх - за видачу їм свідоцтва про право на спадщину?

Чи справляється державне мито з неповнолітніх і військовослужбовців за видачу їм вперше паспорта громадянина України та неповнолітніх - за видачу їм свідоцтва про право на спадщину?


Відповідно до п.17 ст.4 Декрету Кабінету Міністрів України від 21.01.93 №7-93 “Про державне мито” із змінами та доповненнями від сплати державного мита звільняються неповнолітні і військовослужбовці за видачу їм вперше паспорта громадянина України та неповнолітні за видачу їм свідоцтва про право на спадщину.

фото автора У фокусі
Амброзяк Наталя Подаємо бенефіціарів: коли та як [час настав]...
114434 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам
Дякуємо, що читаєте сайт Бухгалтер 911 Увійдіть та читайте далі безкоштовно