Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


  • Чи справляється державне мито з громадян України за видачу їм дипломатичних і службових паспортів України та посвідчень особи моряка?

Чи справляється державне мито з громадян України за видачу їм дипломатичних і службових паспортів України та посвідчень особи моряка?


Громадяни України за видачу їм дипломатичних і службових паспортів України та посвідчень особи моряка звільняються від сплати державного мита. Відповідно до п. 20 ст. 4 Декрету Кабінету Міністрів України від 21.01.93 № 7-93 “Про державне мито” із змінами та доповненнями громадяни України за видачу їм дипломатичних і службових паспортів України та посвідчень особи моряка звільняються від сплати державного мита.

фото автора У фокусі
Амброзяк Наталя Подаємо бенефіціарів: коли та як [час настав]...
114454 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам
Дякуємо, що читаєте сайт Бухгалтер 911 Увійдіть та читайте далі безкоштовно