Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


  • Чи справляється державне мито з іноземців, яким Україна надала право притулку, та осіб, прирівняних до них, членів їхніх сімей та їхніх дітей?

Чи справляється державне мито з іноземців, яким Україна надала право притулку, та осіб, прирівняних до них, членів їхніх сімей та їхніх дітей?


Відповідно до п.23 ст.4 Декрету Кабінету Міністрів України від 21.01.93 № 7-93 “Про державне мито” із змінами та доповненнями іноземці, яким Україна надала право притулку, та особи, прирівняні до них, члени їхніх сімей та їхні діти звільняються від сплати державного мита за видачу їм документів на виїзд за кордон.

фото автора У фокусі
Амброзяк Наталя Подаємо бенефіціарів: коли та як [час настав]...
109471 320
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам
Дякуємо, що читаєте сайт Бухгалтер 911 Увійдіть та читайте далі безкоштовно