Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


  • Чи справляється державне мито з громадян України та іноземних громадян за видачу документів для в'їзду в Україну та виїзду з України?

Чи справляється державне мито з громадян України та іноземних громадян за видачу документів для в'їзду в Україну та виїзду з України?


Відповідно до п. 24 ст. 4 Декрету Кабінету Міністрів України від 21.01.93 № 7-93 “Про державне мито” із змінами та доповненнями громадяни України та іноземні громадяни звільняються від сплати державного мита за видачу документів для в'їзду в Україну та виїзду з України, якщо на умовах взаємності передбачено звільнення від сплати державного мита відповідними міжнародними угодами, укладеними між Україною та іншими державами, а також громадянами інших держав, які виконують функції почесних консулів України.

фото автора У фокусі
Амброзяк Наталя Подаємо бенефіціарів: коли та як [час настав]...
109579 320
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам
Дякуємо, що читаєте сайт Бухгалтер 911 Увійдіть та читайте далі безкоштовно