Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


  • Чи справляється державне мито з осіб, які не досягли 16-річного віку за видачу їм документа на виїзд за кордон?

Чи справляється державне мито з осіб, які не досягли 16-річного віку за видачу їм документа на виїзд за кордон?


Відповідно до п.25 ст.4 Декрету Кабінету Міністрів України від 21.01.93 №7-93 “Про державне мито” із змінами та доповненнями особи, які не досягли 16-річного віку, звільняються від сплати державного мита за видачу їм документа на виїзд за кордон.

фото автора У фокусі
Амброзяк Наталя Подаємо бенефіціарів: коли та як [час настав]...
108907 320
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам
Дякуємо, що читаєте сайт Бухгалтер 911 Увійдіть та читайте далі безкоштовно