Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


  • Чи передбачені законодавством пільги щодо сплати збору за виграш на бігах?

Чи передбачені законодавством пільги щодо сплати збору за виграш на бігах?


Відповідно до ст. 9 Декрету КМ України від 20.05.93 №56-93 «Про місцеві податки і збори» із змінами та доповненнями (далі – Декрет № 56-93), збір за виграш на бігах справляється адміністрацією іподромів з осіб, які виграли в грі на тоталізаторі на іподромі, під час видачі їм виграшу. Його граничний розмір не повинен перевищувати 6 відсотків від суми виграшу.
Ст. 18 Декрету № 56-93 передбачено, що органи місцевого самоврядування в межах своєї компетенції мають право запроваджувати пільгові податкові ставки, повністю відміняти окремі місцеві податки і збори або звільняти від їх сплати певні категорії платників.

фото автора У фокусі
Амброзяк Наталя Подаємо бенефіціарів: коли та як [час настав]...
115820 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам
Дякуємо, що читаєте сайт Бухгалтер 911 Увійдіть та читайте далі безкоштовно