Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


  • Яка сума неоподатковуваного мінімуму застосовується при встановленні розміру збору за участь у бігах на іподромі?

Яка сума неоподатковуваного мінімуму застосовується при встановленні розміру збору за участь у бігах на іподромі?


Відповідно до ст. 8 Декрету КМ України від 20.05.93 № 56-93 «Про місцеві податки і збори» із змінами та доповненнями граничний розмір збору за участь у бігах на іподромі за кожного коня не повинен перевищувати трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Відповідно до п. 22.5 ст. 22 Закону України від 22.05.2003 № 889-IV „Про податок з доходів фізичних осіб” із змінами та доповненнями якщо норми інших законів містять посилання на неоподатковуваний мінімум, то для цілей їх застосування використовується сума у розмірі 17 гривень, крім норм адміністративного та кримінального законодавства у частині кваліфікації злочинів або правопорушень, для яких сума неоподатковуваного мінімуму встановлюється на рівні податкової соціальної пільги, визначеної пп. 6.1.1 п. 6.1 ст. 6 цього Закону для відповідного року (з урахуванням положень п. 22.4 цієї статті).
Тобто, при встановленні розміру ставки збору за участь у бігах на іподромі використовується сума неоподаткованого мінімуму доходів громадян у розмірі 17 гривень.

фото автора У фокусі
Амброзяк Наталя Подаємо бенефіціарів: коли та як [час настав]...
115726 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам
Дякуємо, що читаєте сайт Бухгалтер 911 Увійдіть та читайте далі безкоштовно