Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


  • За рахунок яких джерел сплачується збір за участь у бігах на іподромі ?

За рахунок яких джерел сплачується збір за участь у бігах на іподромі ?


Відповідно до ст. 8 Декрету КМ України від 20.05.93 № 56-93 «Про місцеві податки і збори» із змінами та доповненнями (далі – Декрет №56-93), збір за участь у бігах на іподромі справляється з юридичних осіб та громадян, які виставляють своїх коней на змагання комерційного характеру.
Збір за участь у бігах на іподромі сплачуються юридичними особами за рахунок доходу (прибутку), що залишається в їх розпорядженні, але не більше 10 відсотків оподаткованого доходу (прибутку) (ст. 23 Декрету №56-93).

фото автора У фокусі
Амброзяк Наталя Подаємо бенефіціарів: коли та як [час настав]...
115720 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам
Дякуємо, що читаєте сайт Бухгалтер 911 Увійдіть та читайте далі безкоштовно