Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


  • Чи має право суб’єкт малого підприємництва займатися гральним бізнесом?

Чи має право суб’єкт малого підприємництва займатися гральним бізнесом?


Ні. Відповідно п. 4 розд. II Прикінцевих положень Закону України від 25.03.05 року №2505-IV „Про внесення змін до Закону України „Про Державний бюджет України на 2005 рік” та деяких інших законодавчих актів України” спрощена система оподаткування, обліку та звітності не поширюється на суб'єктів підприємницької діяльності, що здійснюють діяльність в сфері грального бізнесу (в тому числі діяльність, пов'язану зі створення казино, інших гральних місць (будинків), гральних автоматів з грошовим та майновим розіграшем, проведенням лотерей (в тому числі державних) і розіграшей з видачею грошових виграшів в готівковій або майновій формі).

фото автора У фокусі
Амброзяк Наталя Подаємо бенефіціарів: коли та як [час настав]...
115793 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам
Дякуємо, що читаєте сайт Бухгалтер 911 Увійдіть та читайте далі безкоштовно