Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


  • Фізична особа, яка лише зареєструвалася суб’єктом підприємницької діяльності, має намір працювати за спрощеною системою оподаткування, обліку та звітності. В який термін слід подати заяву про перехід на спрощену систему оподаткування?

Фізична особа, яка лише зареєструвалася суб’єктом підприємницької діяльності, має намір працювати за спрощеною системою оподаткування, обліку та звітності. В який термін слід подати заяву про перехід на спрощену систему оподаткування?


Згідно зі ст. 6 Указу Президента України від 03.07.98 р. № 727/98 „Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва” новостворені та зареєстровані в установленому порядку суб'єкти малого підприємництва фізичні особи, які подали до державної податкової служби за місцем їх реєстрації заяву на право застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності, вважаються суб'єктами спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності з того кварталу, в якому проведено їх державну реєстрацію.
Пунктом 2 наказу ДПА України від 29.10.99 р. № 599 «Про затвердження Свідоцтва про сплату єдиного податку та Порядку його видачі» визначено, що підставою для видачі Свідоцтва є подання суб'єктом підприємницької діяльності - фізичною особою письмової заяви згідно з додатком 1 до цього Порядку та платіжного документа (квитанція, копія платіжного доручення з відміткою банківської установи) про сплату (перерахування) єдиного податку за період не менше ніж календарний місяць.
Сплата єдиного податку (у разі щомісячної сплати) здійснюється не пізніше 20 числа місяця, наступного за тим, в якому здійснена попередня сплата єдиного податку.

фото автора У фокусі
Амброзяк Наталя Подаємо бенефіціарів: коли та як [час настав]...
115720 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам
Дякуємо, що читаєте сайт Бухгалтер 911 Увійдіть та читайте далі безкоштовно