Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


  • Як сплачується єдиний податок суб'єктом підприємницької діяльності - фізичною особою за працівників, які перебувають з ним у трудових відносинах, включаючи членів його сім'ї?

Як сплачується єдиний податок суб'єктом підприємницької діяльності - фізичною особою за працівників, які перебувають з ним у трудових відносинах, включаючи членів його сім'ї?


Згідно ст.2 Указу Президента України від 03.07.98р. №727/98 “Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб‘єктів малого підприємництва” у разі коли платник єдиного податку здійснює підприємницьку діяльність з використанням найманої праці або за участю у підприємницькій діяльності членів його сім'ї, ставка єдиного податку збільшується на 50 відсотків за кожну особу.

фото автора У фокусі
Амброзяк Наталя Подаємо бенефіціарів: коли та як [час настав]...
115722 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам
Дякуємо, що читаєте сайт Бухгалтер 911 Увійдіть та читайте далі безкоштовно