Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


  • Хто являється платниками збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства?

Хто являється платниками збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства?


Відповідно до ст. 1 Закону України від 09.04.99 №587-XIV «Про збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства» із змінами та доповненнями платниками збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства є суб'єкти підприємницької діяльності незалежно від форм власності та підпорядкування, які реалізують у оптово-роздрібній торговельній мережі алкогольні напої та пиво.

фото автора У фокусі
Дмитро Костюк Звіт з ЄСВ ФОП – 2020: приклад заповнення...
260614 291
Курси валют
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 10 грн
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд