Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


15.03.23
1007 2

Як отримати втрачені свідоцтво про народження, про смерть, про шлюб або про розлучення віддалено

Під час війни багато хто рятував свої життя та втратив важливі документи про народження дитини або про смерть родича. А може, хтось в іншій країні зіткнувся з проблемою підтвердження зміни прізвища при укладенні шлюбу. Усі ці ситуації вирішуються досить просто.

Ця стаття буде про те, як можна, не виходячи з дому, або навіть не приїжджаючи в Україну, зробивши кілька простих кроків, отримати будь-які документи із РАГСу щодо Вас.

 

Також рекомендую своє відео на тему отримання дублікатів документів із РАГСу видалено за посиланням: https://youtu.be/GNWMaADCMl0 

 

Хто може отримати дублікат свідоцтва про народження, свідоцтва про смерть, свідоцтва про шлюб або розлучення віддалено

 

Дані документи віддалено може отримати кожен, незалежно від Вашого місця перебування. Ви можете перебувати як в Україні, так і в будь-якій країні, навіть на вершині Альп, і можете всі документи замовити в ЗАГСі та отримати віддалено.

 

Чи можна отримати дублікат свідоцтва про шлюб, якщо людина у розлученні, і як підтвердити зміну прізвища у такому разі

 

Якщо Ви вже розлучені, але при укладенні шлюбу змінювали прізвище, то у багатьох виходить плутанина в документах. Дівоче прізвище було одне, потім Ви його поміняли, при розлученні міняти не стали, свідоцтво про шлюб у Вас забрали, а у рішенні суду про розлучення написано вже Ваше нове прізвище. І як довести, що Ви – це справді Ви. Ще більше ситуація ускладнюється, коли жінка кілька разів виходить заміж і щоразу змінює прізвище.

Звичайно, якщо Ви вже розлучені, то дублікат свідоцтва про шлюб Вам не видадуть, оскільки шлюбу вже немає.

Однак можна замовити витяг у РАГСі про зміну прізвища. І в ньому буде вся інформація про Ваші шлюби, розлучення та зміни прізвища.

 

Як отримати дублікати документів віддалено

 

Все дуже просто. Укладаєте договір про отримання дублікатів документів з адвокатом. І він йде до будь-якого працюючого в Україні РАГСу з копією цього договору, ордером, свідоцтвом та своїм особистим паспортом. І отримує у Ваших інтересах дублікати будь-яких свідчень, що цікавлять Вас, або інформації з РАГСу. А потім пересилає їх Вам.

І це можна зробити, якщо Ви в Україні і Вам просто не хочеться йти до РАГСу, якщо Ви за кордоном і навіть на непідконтрольних Україні територіях.

 

У цій статті я розповіла про те, як можна, не виходячи з дому, або навіть не приїжджаючи в Україну, зробивши кілька простих кроків, отримати будь-які документи із РАГСу щодо Вас. І вже опубліковано безліч відео та статей про те, як первинно зареєструвати смерть родича, вступити у спадок чи зареєструвати народження дитини для тих, хто помер чи народився на непідконтрольних Україні територіях. Все це також можливо.

 

Також рекомендую своє відео на тему отримання дублікатів документів із РАГСу видалено за посиланням: 

https://youtu.be/GNWMaADCMl0

Комментарии
  • КЕП
15.03.23 09:06

Простіше через адвоката, - сказав адвокат, як зацікавлена сторона )))
Думаю, простіше було б отримувати все необхідне через персональні кабінети на сайтах інституцій, якщо треба "папір" - з доставкою кур'єром.

Ответить
  • Вадим
16.03.23 05:28

в Дие все можно получить за несколько дней. стоит - 51 копейка.

Ответить
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям