Отключить рекламу

Подпишитесь!


03.12.17
2704 0 Печатать

Земельна ділянка фізичною особою надана в оренду: чи зберігається пільга?

Головне управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що відповідно до п. 284.3 Податкового кодексу України від 02.12.2010 р. № 2755-VI,  якщо платники земельного податку, які користуються пільгами з цього податку, надають в оренду земельні ділянки, окремі будівлі, споруди або їх частини, податок за такі земельні ділянки та земельні ділянки під такими будівлями (їх частинами) сплачується на загальних підставах з урахуванням прибудинкової території.

По материалам ГУ ДФС у Дніпропетровській області
Отключить рекламу
Комментарии
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться