Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Подпишитесь!


22.02.21
2492 6 Печатать

Е-податки, е-РРО, е-Акциз, - нові проєкти ДПС

ДПС є активним учасником процесу цифрової трансформації адміністративних послуг. Серед 94 проектів, започаткованих Мінцифри у ключових сферах, податкова відповідає за е-податки, е-РРО, е-Акциз.

Ці сервіси допоможуть зробити процеси сплати податків швидшими, ефективнішими та максимально прозорими.

Побудова е-ДПС є важливою складовою розбудови цифрової держави загалом. Саме тому в податковій підтримують важливі державні проекти цифрової траснформації, які дозволяють цифровізувати Україну у всіх сферах та на всіх рівнях – від загальнонаціонального до місцевого.

Переглянути проекти ДПС можна на Порталі «Дія». Там міститься необхідна інформація про проекти, зокрема, чіткі дедлайни, супутні проекти та відповідальні за процеси реалізації.

Проєкти ДПС:

- створення інформаційної системи електронного адміністрування акцизного податку;

- розвиток інформаційної системи для збору, зберігання, використання даних РРО/ПРРО;

- запровадження оновлених електронних послуг кабінету платника податків.

Загалом, для створення сприятливих умов для розвитку малого і середнього бізнесу в рамках експериментального проєкту через Портал «Дія» заплановано перевести близько 10 адміністративних послуг ДПС.

По материалам ДПСУ
Комментарии
  • финмон
22.02.21 10:28

Быстрее бы уже. Нас скоро будет 10 миллиардов. Плодимся мы быстро с деловым видом. Надо что-то решать. Чем быстрее тотальную цифру введем, тем плодотворнее вируса будут выпускаться. Налоги то это так, фигня.

Ответить
    Оценить
  • 3
  • 0
  • Шурик
22.02.21 12:46

Да уж наразвиваемся. С 1985 перестроиваемся, но всё не так и не туда и не тогда. Почитать учебник "Экономика" укуренным стрёмно. Там же написано что это нельзя делать, а надо для карманов.
Если держ-пидриемства не дают прибыли, может всёже что-то не так. 
Всё не так и везде и во всём, скажу по секрету правящим врагам-народа. 
Любой реестр создать - 300 баксов стоит.
Нет никаких держ-передприятий, они даны в управление государству а не на продажу.

Ответить
    Оценить
  • 2
  • 0
  • eMelya
22.02.21 16:32

Оффтоп, але навіяло...
"Наш ковёр – цветочная поляна
Наши стены – сосны великаны
Наша крыша – небо голубое
Наше счастье – жить такой судьбою
Ла-ла-ла ла-ла-ла-ла е - ее - ее" ©©
е-Податки, е-РРО, е-Акциз, е-ЕЦК, у-Майно, е-Демократія, е-Еко,у-СЕО, е-Вода, е-Надра, е-Вода, е-Рибалка, е-Повітря  и ще 84 е-е-е )))

Ответить
    Оценить
  • 5
  • 0
  • Татиана
23.02.21 16:58

eMelya, :)  "Бременские музыканты"

Ответить
    Оценить
  • 1
  • 0
  • Елена
22.02.21 22:04

Кабинет давай!!!!

Ответить