Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


18.08.21
3277 16 Печатать

За яких умов в Україні може бути встановлено "жовту" зону карантину

Зараз на всій території України, відповідно до норм визначених постановою КМУ від 09.12.2020 р. № 1236 встановлено «зелений» рівень епіднебезпеки, як базовий.

Уся територія країни одночасно повернеться до «жовтого» рівня, у разі наявності протягом трьох днів підряд однієї з таких ознак на всій території України:

♦ кількість виявлених нових випадків інфікування COVID-19 на 100 тис. населення за останні 14 днів — більше ніж 75;

♦ коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 (методом полімеразної ланцюгової реакції та експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2) — більше як 4 відсотки;

♦ кількість тестувань методом полімеразної ланцюгової реакції та експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2 протягом останніх семи днів на 100 тис. населення — менше ніж 300;

♦ наявності підстав для встановлення «червоного» рівня епідемічної небезпеки на території принаймні одного регіону.

«Жовтий» рівень буде встановлений рішенням державної ТЕБ та НС за ініціативи Міністра охорони здоров’я. При нормалізації епідемічної ситуації та досягнення ознак «зеленої» зони і їхньої фіксації протягом 7 днів підряд, так само рішенням державної ТЕБ та НС вся країна перейде до “зеленого” рівня.

У разі погіршення показників в певному регіоні та встановленні «червоного» рівня епідемічної небезпеки вся інша територія країни перебуватиме на «жовтому» рівні.

«Помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки не містить додаткових обмежень та визначається сигнальним про наближення регіону до «червоного» рівня. Він визначається автоматично, коли буде спостерігатися перевищення хоча б одного з таких показників:

♦ завантаженість в регіоні (області) ліжок з киснем більше ніж на 65%,

♦ кількість тестувань ПЛР та на антиген протягом 7 днів на 100 тис. населення менше ніж 300,

♦ кількість госпіталізацій з коронавірусом чи підозрою за 7 днів на 100 тис. населення понад 60,

♦ коефіцієнт виявлених випадків ПЛР або експрес-тестів на антиген понад 20%,

♦ зростання кількості госпіталізацій за 7 днів у порівнянні з попереднім аналогічним періодом більш ніж на 50%.

На «помаранчевому» рівні епідемічної небезпеки місцеві органи влади можуть вводити додаткові протиепідемічні обмеження.

Наступним кроком при погіршенні ситуації стане перехід до «червоного» рівня, він встановлюється на території регіону в разі наявності протягом трьох днів підряд двох та більше таких ознак:

♦ завантаженість ліжок, забезпечених подачею медичного кисню у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, - більш як 65%;

♦ кількість тестувань методом полімеразної ланцюгової реакції та експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2 протягом останніх семи днів на 100 тис. населення — менше ніж 300;

♦ кількість госпіталізованих пацієнтів з підтвердженим та підозрілим випадком COVID-19 протягом останніх семи днів на 100 тис. населення — більше ніж 60;

♦ коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 (методом полімеразної ланцюгової реакції та експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2) — більш як 20%;

♦ рівень зростання загальної кількості госпіталізованих пацієнтів з підтвердженим та підозрілим випадком COVID-19 протягом останніх семи днів у порівнянні з попереднім аналогічним періодом — більш як 50%.

Деталі про карантинні норми в межах кожного із зазначених рівнів в інфографіці.

По материалам Міністерство охорони здоров'я України

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • Inspector
18.08.21 00:31

Ну, с этим проблем не будет.  Вакцинированные дадут все нужные показатели, когда их начнет плющить и колбасить привитый им вирус. Так что ждём и жёлтый и красный и оранжевый ....

Ответить
  • Виктория
19.08.21 11:38

Inspector, что то никого из привитых знакомых не плющило и не колбасило, а у меня таких знакомых много, живу в поселке, много кто прививку сделал, у пары знакомых после второй дозы сутки температура была, у некоторых рука  болела. Всё. Так что не пишите ерунду.

Ответить
  • Inspector
19.08.21 11:58

Виктория, всё ещё впереди, как говорили в известной комедии ," это вакцына замэдлжнной усвояемость". Так что все впереди. Вон в Израиле 95 процентов заболевших из тех что 2 раза ширнулись. Так что возвращаю вам вашу ерунду.

Ответить
  • Ірина
18.08.21 09:23

Inspector,ну хоть будет плющить и колбасить, а такие ,как ты,сразу здохните

Ответить
  • Соня
18.08.21 12:55

Ірина,женщина, не хамите, сдохнут все.

Ответить
  • Inspector
18.08.21 12:18

Ірина, не, все не так. Сдохните вы, ширнувшиеся. А мы поживем и умрем людьми, а не тупым привитым скотом.  Ничего личного .

Ответить
  • 1
18.08.21 10:01

Ірина, зачем ругаешся? Человек не вакцинируется - это его желание. Почему такая злая?  

Ответить
  • Микола
18.08.21 09:07

Inspector, Очередной антивакцинатор... 

Ответить
  • Inspector
18.08.21 12:22

Микола, вам то что? А, вы таки очередной ширнувшийся? Без соболезнований .

Ответить
  • Микола
19.08.21 15:38

Inspector, Прививки были всегда. Даже в детстве всем ставили и даже Вам. Или Вы уже в детстве говорили "не колите меня я не стадо"?

Ответить
  • 1
18.08.21 14:48

Inspector, Единственный явный результат этой кампании по вакцинации - это разделение людей на два враждебных лагеря. На "антипрививочники" и "привитые" они же "вакцинированные". А там и до "брат на брата, отец на сына" недалеко. Печально.  

Ответить
  • Inspector
18.08.21 15:31

1, возможно, но вряд ли нам известны истинные цели "вакцинаторов". Все что видно невооружённым взглядом так сказать, ну там заработать денег на геноциде - это слишком очевидно .

Ответить
  • данет
18.08.21 10:51

я за вакцинацию но не в украине. вакцинироваться в украине -это риск  как в магазине-- обвесят не додадут здачу подсунут порченый продукт еще и на хомят-- это украина современная советская

Ответить
  • данет
18.08.21 11:07

когда врачи говорят что разницы чем уколоться нет лиж бы уколоться а сами не говорят чем они привились и почему депутатам  только  это а работягам -- китай не заводской и остатки от европы бо срок годности заканчивается и наш моз меняет условия и сроки хранения на свое усмотрение и даже ам врачи говорят кому какая вакцина подходит а кому нет и как может старичек выстоять очередь жаждущих вакцинироваться чтобы повидать курорты мира  и не заразиться в этой очереди. и почему во всем мире вакцинируют по возрасту а у нас по професии. депутаты и артисты--в первую очередь---остальные когда будет вакцина просроченная. те кто будет вакцинироваться   попросите у врача после флакон и инструкцию вакцины  это ваше право и обратите внимание на шприц он в комплекте или нет.

Ответить
  • Ирина
18.08.21 11:45

данет,
"После..." уже поздно пить "Боржоми". Могут не дать, особенно, если действительно что-то нечисто, как вы сказали. и что вы будете делать: судиться с ними или прямо там драться?
Все нужно десять раз обдумать и взвесить "До".

Ответить
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям