Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


04.08.22
4818 29 Печатать

Данило Гетманцев розповів, як вдалось збільшити надходження в бюджет майже на 50% від запланованих

До держбюджету у липні надійшло майже на половину більше, ніж було заплановано: 64 млрд грн, що на 24,5 млрд грн (61,9%) більше, ніж у аналогічний період минулого року.

Про це розповів голова комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

«Навіть в умовах війни бізнес продовжив працювати і сумлінно сплачувати податки. Це допомогло отримати такі результати. До того ж це свідчить про ефективну роботу податківців з ліквідації “податкових ям”, припинення схем та детінізації», – сказав він.

Так, надходження за 7 місяців порівняно з таким саме періодом минулого року зросли більш ніж на чверть – 25,2%. А надходження з митниці зросли за підсумками місяця зросли на 82% і склали 22,9 млрд грн.

Голова комітету зауважив, що видатки також невпинно зростають, але це є логічним в умовах, коли в країні війна, і левова їх частка йде на оборону та захист держави.

Водночас Данило Гетманцев запевнив, що наразі економіка потроху оговтується від шоку. У цьому процесі допомагає ефективна боротьба із корупційними схемами, що збільшує надходження навіть на тлі економічної кризи, спричиненої російським вторгненням.

По материалам Політична партія "Слуга народу"

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • SHADOW
04.08.22 06:09

п****т, как Троцкий

Ответить
  • Александр
04.08.22 07:11

SHADOW,
И кончит также с ледорубом в черепушке.

Ответить
  • TT
04.08.22 07:02

Ага. Все медальки себе. 

Ответить
  • Ніна
04.08.22 08:14

Все так добре , а  наступна стаття В Україні можуть підвищити податки через проблеми з наповненням бюджету

Ответить
  • Лора Злий Бух
05.08.22 00:05

Ніна, мене теж це зацікавило. Одна стаття - все супер, інша - "шеф, все пропало!". 

Ответить
  • Оксана
04.08.22 10:28

Ніна, они уже вставили между этими двумя статьями еще одну!)))

Ответить
  • Татьяна
04.08.22 08:22

Зараз штрафи підуть.Зовсім здорово. Бюджет наповнюється за рахунок чого?

Ответить
  • Наталія
04.08.22 08:54

Половина країни не працює, а бюджет перевиконаний. Чудеса!

Ответить
  • Лора Злий Бух
05.08.22 00:08

Наталія, та ні. ЄРПН запрацював, в липні багато платежів здійснили, рахунки поповнили, зобов'язання сплатити...ПДВ на митниці повернули. В принципі, їхніх досягнень тут немає, хоч би не звалили себе....

Ответить
  • Василь
04.08.22 09:12

Говорят есть ложь, наглая ложь и статистика (хуже чем наглая ложь).
Общие цифры ни о чем не говорят. Это как средняя температура по палате. 

Ответить
  • бух
04.08.22 09:42

Звісно, через проблеми з реєстрацією ми теж заплатили в 4 рази більше ПДВ ніж очікували. Як кажуть і за себе і за сусіда. Ось і статистика.

Ответить
  • Алексей
04.08.22 10:01

.......64 млрд грн, що на 24,5 млрд грн (61,9%) більше, ніж у аналогічний період минулого року........  пів країни в руїнах --- а в нього більше ? Це або брехня , або крім малого та середнього бізнесу (який зараз більш менш працює) ніхто більше податків в мирний час не сплачував ...... 

Ответить
  • Оптиміст
04.08.22 10:47

Я думаю пану Гетьманцеву, непогано б пасувало писати дитячі казки, бо бухгалтерам таке втирати...ну якось несерйозно 

Ответить
  • Фунт
04.08.22 10:55

Оптиміст, какие сказки?
Он, как бывший помощник нардепа-агента ФСБ, должен сидеть в СИЗО и давать показания, как он и его кацапские патроны убивали экономику/бизнес последние годы!
Как перед началом войны начали незаконно блокировать налоговые, как передавали данные про остатки ГСМ на складах и т.п. 

Ответить
  • Вікторія
04.08.22 14:25

Фунт, ну да. Регистрация топливных складов перед войной ввелась
С точным адресом, видами топлива, количеством

Ответить
  • Икс
04.08.22 11:05

Кто был в налоговой на Шолуденко в админ корпусе - тот видел диаграмму поступления в бюджет : стрелка упирается в потолок (вверх). Так вот вопрос : если деньги к кому то приходят - то значит от кого то они уходят , значит чем богаче налоговая, тем беднее бизнес. Он хоть это понимает? Пусть хоть полиграф пройдет с вопросом - он зас...анец или фантазер?

Ответить
  • Лора Злий Бух
05.08.22 00:12

Икс, про  "ощипывание гусей" помните? Вот и все отношение к бизнесу.

Ответить
  • Рыжий
04.08.22 12:09

Икс,он - преступник, и мне не понятно почему он до сих пор на своей должности.

Ответить
  • Мария
04.08.22 11:22

Икс,сказочник

Ответить
  • Мария
04.08.22 11:21

повсеместная блокировка НН и РК  - это результат "работы" неустанной мытарей. вот откуда перевыполнение . Поставщик НО уплатил, покупатель тоже уплатил НО.(ведь из-за блокировки НН у него нет права на НК). Вот и вся "работа".

Ответить
  • Мария
04.08.22 11:23

как говорят в Одессе "с  откудова деньги"

Ответить
  • Дмитро
04.08.22 14:30

Доведіть курс до 50 за долар і будуть вам з імпорту ще більше надходження...якщо імпорт взагалі буде тоді.

Ответить
  • бух
04.08.22 14:33

мы тоже оплатили НДС за 4 месяца вперед, чтобы все вовремя зарегистрировать. а дальше будет падение платежей...

Ответить
  • данет
04.08.22 16:09

пенсионеры живут на 2 долара в день. нигде в мире хуже не живут . это результат деятельности   всех наших президентов и депутатов .  а теперь они пытаются примазаться к нашей победе над путлеровскими фашистами.

Ответить
  • Фунт
04.08.22 17:32

данет, пенсионеры приложили немало усилий чтобы так жить, голосуя за гречку, юльку, "НАТО - нет" и дважды судимого - бо красивый....

Ответить
  • данет
05.08.22 13:01

Фунт,это  миф. . а порошенко а зеленский тоже за гречку пенсионеры.

Ответить
  • ---
04.08.22 18:00

Фунт, так, а хто мішав "хорошим" і "правильно обраним" з їх монобільшістю зробити пенсіонерам гідну пенсію, чому ж вони не зробили, а ще більше загнали в глухий кут і середній клас і малий бізнес ще до війни!

Ответить
  • Rina
04.08.22 19:10

В прошлом году оплачивали по срокам, а в этом году все платежи за период с 01.03.2022 по 30.06.2022 пришлись по сроку 30.07.2022 Вот и весь аналогичный период

Ответить
  • Лора
04.08.22 23:17

закривають "податкові ями", а до війни відкривали?

Ответить