Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


07.02.23
1532 0 Печатать

Підписано закон, який забороняє гральному бізнесу працювати на єдиному податку

6 лютого Президент України підписав Закон України від 12.01.2023 р. № 2876-IX, яким зокрема, повертається заборона на перебування на спрощеній системі оподаткування суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність з організації, проведення азартних ігор, лотерей (крім розповсюдження лотерей), парі (букмекерське парі, парі тоталізатора).

Нагадаємо, що Законом України № 2192-IX було дозволено на період воєнного стану перебувати на спрощеній системі оподаткування суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність з організації, проведення азартних ігор, лотерей (крім розповсюдження лотерей), парі (букмекерське парі, парі тоталізатора).

За час дії цієї пільги станом на 31.08.2022 р. на спрощену систему оподаткування перейшло 8 суб'єктів із цієї категорії. При цьому час показав, що ці суб’єкти господарювання попри активне здійснення діяльності, або взагалі не сплачували у 2022 році єдиний податок, податок на прибуток, податок на майно в частині земельного податку та ПДВ, або значно скоротили розміри сплати цих платежів.

Депутати вирішили, що діяльність з організації, проведення азартних ігор, лотерей (крім розповсюдження лотерей), парі (букмекерське парі, парі тоталізатора), особливо в період війни, не повинна отримувати пільг, чи якихось особливих умов.

З метою скасування необґрунтованих пільг парламент прийняв Закон України від 12.01.2023 р. № 2876-IX "Про внесення змін до підрозділу 8 розділу ХХ ПКУ щодо заборони перебування грального бізнесу на спрощеній системі оподаткування".

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям