Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


21.03.24
14521 3 Печатать

Етапи впровадження Е-ТТН

6 березня за сумісної організації Комітету Спілки Українських підприємців (СУП) із інформаційно-комунікаційних технологій та Комітету СУП із питань транспорту і логістики відбулася зустріч із Анатолієм Комірним, заступником Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

На зустрічі обговорили актуальні не тільки для сфери логістики та транспорту питання в розрізі проекту е-ТТН.

Е-ТТН разом із рештою проектів діджиталізації держави крокує в напрямку програми євроінтеграції і тому представляє собою не лише важливий елемент розвитку бізнесу в Україні, а й частину програми розвитку країни загалом. Тому об’єднання зусиль бізнесу та влади для узгодження впровадження та регулювання е-ТТН в часи війни є важливим для обох сторін.

У зв’язку із цим фахівцями Мінінфраструктури було зроблено ряд змін у цій сфері, враховуючи попередні коментарі від бізнесу, проте воєнні часи вносять важіль важкості впровадження проекту.
 
За словами представників Міністерства проект знаходиться на етапі активного розвитку: проєкт постанови Кабінету Міністрів України, яким пропонується проведення протягом двох років на території України експериментальний проєкту з впровадження е-ТТН з  у сфері внутрішніх вантажних перевезень протягом наступних тижнів заплановані до розгляду Урядомі це, в свою чергу, стане першим кроком до ясності регулювання цього питання і надасть можливість використання е-ТТН бізнесом.

Анатолій зазначив, що провайдери ЕДО і надалі в рамках експериментального проекту використання е-ТТН будуть спілкуватися із бізнесом, який матиме можливість передавати провайдерам всю необхідну інформацію, що в свою чергу допоможе отримати всі необхідні статистичні дані для подальших прогнозів розвитку проекту.

Олександр Вернигора, Голова ІКТ Комітету СУП, запропонував створити робочу групу для надання бізнесом ініціатив щодо проекту та надати Міністерству коментарі та пропозиції від бізнесу для їх подальшого опрацювання та врахування. Членами зустрічі було одноголосно підтримано важливість проекту е-ТТН та об’єднання зусиль для створення належної нормативно-правової робочої бази, яка допоможе спростити низку процесів і бізнесу і державі.

По материалам Спілка Українських підприємців

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • Ольга 1
21.03.24 10:59

Бізнес сам ви рішить, хоче він обмінюватись з контрагентом електронною чи паперовою ТТН. До чого держава у внутрішніх перевезеннях звичайних товарів? Це планується така сама фігня, як з податковими: реєстрація-не реєстрація, блокування-розблокування. Вже не знають під який ще колпак бізнес засунуть.

Ответить
  • Юрій
21.03.24 11:07

Е-туалет когда введут?

Ответить
  • Елена
22.03.24 15:53

Народився 17 квітня 1984 року.

У 2006 році закінчив Криворізький технічний університет з освітнім ступенем магістр економічної кібернетики.

У 2011-2014 роках працював у Дніпропетровській обласній державній адміністрації, де займався розробкою та впровадженням програм щодо розвитку області.

З 2015 по 2018 роки працював на керівних посадах у IT-секторі, де займався, зокрема, розробкою та інтеграцією нових платіжних систем.

З серпня 2021 року призначений заступником Міністра інфраструктури України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

Ответить
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям