Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


27.03.24
745 0 Печатать

НБУ повторно обговорює зміни щодо організації інкасації коштів та перевезення валютних цінностей банків

Національний банк України пропонує до повторного громадського обговорення зміни щодо організації інкасації коштів та перевезення валютних цінностей банків в Україні.

Внесення змін необхідне для приведення окремих вимог Інструкції з організації інкасації коштів та перевезення валютних цінностей банків в Україні, затвердженої постановою Правління Нацбанку від 31 березня 2017 року № 29, у відповідність зі змінами до Закону України “Про Національний банк України”, які набрали чинності з 1 січня 2024 року.

Пропозиції регулятора наведені в проєкті постанови Правління Національного банку України “Про затвердження Змін до Інструкції з організації інкасації коштів та перевезення валютних цінностей банків в Україні” (далі – Проєкт постанови).

Також у Проєкті постанови переважно враховані пропозиції, надані за результатами проведення обговорення зазначеного проєкту нормативно-правового акта в лютому 2024 року.

У запропонованому документі додатково введено норму щодо необхідності зберігання інформації про місцезнаходження автотранспорту на маршрутах інкасації або перевезення цінностей не менше двох років.

Зауваження та пропозиції до Проєкту постанови приймаються згідно з формою подання зауважень та пропозицій у строк до 5 квітня 2024 року.

По материалам НБУ

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям