Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


31.03.24
619 0 Печатать

єЧерга для вантажівок: додано нові можливості для забезпечення більшої прозорості послуги

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України послідовно працює над розвитком та покращення системи єЧерга, зокрема для вантажних автомобілів. З 29 березня на порталі з’являться оновлення, які підвищать прозорість функціонування системи. 

У розділі “Завантаженість”

 на сайті та у застосунку з’явиться низка нової інформації: 

  • Номерний знак причепу вантажівки. Раніше в системі було відкрито номер тягача.

  • Новий список "На контролі в МАПП", де будуть транспортні засоби, які заїхали на контроль в пункт пропуску завдяки реєстрації в системі єЧерга. Також буде відображено час перебування такого транспорту в пункті пропуску.

  • До всіх вантажівок зі списку "На контролі в МАПП", "Приготуватись до в’їзду" та "Черга очікування" буде додано дату, час бронювання місця в черзі та порядковий номер. Останній присвоюється у момент бронювання місця в черзі. 

  • Окремі позначки для машин, що виконують спеціальні, гуманітарні рейси, або перевозять пошту.

  • Номери машин, які здійснюють спеціальні рейси в системі будуть приховані з міркувань безпеки.

Важливо, що нумерація та час реєстрації в чергу буде відображатись тільки для тих вантажівок, які стали в чергу після оновлення в системі. 

Проект "Електронна черга перетину кордону" реалізується Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України у співпраці з Міністерством цифрової трансформації України, Укртрансбезпекою, Державним агентством відновлення та розвитку інфраструктури України, Державною митною службою України та Державною прикордонною службою України за підтримки USAID / UK aid проекту "Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS". 

По материалам КМУ

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям