Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


12.04.24
642 0 Печатать

Щодо типу повторно поданого розрахунку сільськогосподарського товаровиробництва з уточненими показниками

Податківці повідомляють, що формою розрахунку частки сільськогосподарського товаровиробництва, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 26.12.2011 р. № 772 (далі – Розрахунок), не передбачено його подання з уточненими показниками.

Проте, електронний формат Розрахунку передбачає встановлення типу Розрахунку: «звітний», «звітний новий» та «уточнюючий».

Форма податкової декларації платника єдиного податку четвертої групи затверджена наказом Мінфіну від 19.06.2015 р. № 578 (далі – Декларація).

Згідно з п. 48.3 ПКУ податкова декларація повинна містити такі обов’язкові реквізити, зокрема, інформацію про додатки, що додаються до податкової декларації та є її невід’ємною частиною.

Розрахунок подається як додаток до Декларації. При цьому у таблиці «До декларації додаються» платником проставляється позначка у рядку 4 про поданий Розрахунок.

Враховуючи те, що Розрахунок містить економічні відомості про суб’єкта господарювання, що не впливають на показники Декларації, то юридична особа – платник єдиного податку четвертої групи, яка в поточному році подала загальну і звітну Декларації разом з Розрахунком, може подати лише Розрахунок з уточненими показниками без подання Декларації:

  • до 20 лютого (включно) поточного року – з типом «звітний новий»;
  • після 20 лютого поточного року – з типом «уточнюючий».
По материалам ГУ ДПС у Херсонській області

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям