Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


26.06.24
2287 20 Печатать

У нас хороших решений не осталось: Гетманцев о налогах для финансирования ВСУ

В Украине не осталось хороших решений для финансирования Сил обороны. Об этом сообщил председатель Комитета ВР по вопросам финансовой, налоговой и таможенной политики Даниил Гетманцев на Банковском форуме от "Экономической правды".

"На самом деле у нас катастрофическая ситуация с расходами на финансирование для безопасности и обороны. У нас огромная дыра в бюджете, и это, вероятно, не десятки миллионов, это сотни миллионов. Это сотни миллиардов, которые нам надо собрать", - заявил он.

По его словам, нет других решений для финансирования Сил обороны, кроме налогов: сделать детенизацию для этого недостаточно, включать печатный станок и девальвировать гривну чиновники не собираются.

"У нас, фактически, хороших решений не осталось. И мы с вами должны быть сознательны в этом", - заявил он.

Артур Крыжный

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • Александр
26.06.24 07:26

Хороше рішення є - не красти, але не для цієї московської хвойди.

Ответить
  • задолбал
26.06.24 15:43

Александр,там своих воров хватает

Ответить
  • Елена
26.06.24 08:08

.... наче не дії влади до цього призвели... і наче до цього більш-меньш були добрі рішення...
Дурню як робили так і роблять. 

Ответить
  • Muravei
26.06.24 09:15

Можна провести обшуки у народних депутатів. У всіх буде стільки, скільки вчора знайшли у Тищенка, а то і більше. Можна на армію назбирати...

Ответить
  • Буржуй
26.06.24 12:29

Muravei, Тищенко єто показательная порка. его 100% не посадят. может депутатства лишат

Ответить
  • Шурик
26.06.24 19:42

Буржуй,
Неа не лишат, подельники подпишутся толпой. Пойдёт на повышение. Например замом гетьманцева по востановлению или главой НБУ.

Ответить
  • Ольга
26.06.24 10:44

Конфіскуйте у депутатів по авто-віришиться питання для Сил оборони,та податок для можновладців -30% .І бюджет поповниться.А не за рахунок тих,хто ще якось намагається вижити.

Ответить
  • БЕЗПРЕДЕЛ
26.06.24 11:22

Можна провести обшуки у народних депутатів - зменшити заробітні плати містрів , керівників тисячі депатаментів, тисячі головних управлінь - отримують зарплати премії з держбюджету - наші кровні податки - здерті три шкури  в такий тяжкий час з підприємців - ТВАРІ . В У ВАС немає хороших рішень ?

Ответить
  • Елена
26.06.24 12:45

БЕЗПРЕДЕЛ, Так, Керівник Укренерго отримує 2 000 000 за місяць ! За що ? А бізнес повинен працювати без електрики, за свої кошти покупати генератори, інвертори - і ще нам податки збільшити збираються!

Ответить
  • Сонечка
26.06.24 11:41

Так посадіть десяток ще таких Тіщенків і закриєте "дірку ",от смішний дядько ,де гроші де гроші брать ?
😜

Ответить
  • Вячеслав
26.06.24 13:12

Вроде бухгалтерский ресурс, серьёзные люди, а в комментах сплошной клуб фантазёров.

Ответить
  • Екатерина
26.06.24 13:40

добре рішення було і залишється бути!!!! це боротьба з корупцією і звільненням купи держслужбовців які тупо прожирають наш бюджет, також зменшити зарплатню всім нашим держхапугам!!!! а також краще працювати всім органам які повинні затримувати тих хто грабує українськй народ на україну!!!
ти бач і гроші одразу з'являться

Ответить
  • Елена
26.06.24 14:18

Екатерина, так хто боротися буди, якщо уся верхівка геть корумпована ? Хіба що хлопці з ВСУ прийдуть ладу наведуть, але вони зараз іншим зайняти... невже можновладці хочуть довести країну до військового перевороту?

Ответить
  • Екатерина
26.06.24 14:39

Елена, наша "верхівка" щось собі неправилно зрозуміла, вони звичайні наймані працівники, в тому числі в наш президент!
Наша "верхівка" вже довела наш народ, ви цього не бачите?
це питання часу коли буде народний вибух. а таке враження що ось-ось...

Ответить
  • Елена
26.06.24 14:41

Екатерина,це бачу не тільки я...але всі протести хтось повинен організувати...де вони?

Ответить
  • Екатерина
26.06.24 14:43

за чотири місяці середня зарплата чиновників виросла зросла на 32%
ТОБТО тут Є на це гроші, а на ЗСУ які ж ці ж дупи чиновників обороняють від москалів нема?!
де логіка???? 
вони всією верхівкою думаюсть шо ми всі дурні, а вони розумні??? 

Ответить
  • Наталія
27.06.24 07:49

Екатерина, Так, саме так вони і думають. А ще вони знають, що нічого ми не зробимо. 

Ответить
  • Вита
27.06.24 10:22

Перевести всіх держслужбовців на мінімалку, це ж війна, треба затягнути пояси. Вони ж зашморг на людях уже затягнули. 

Ответить
  • Олена
27.06.24 12:48

Вита, 
та цілком достатньо було б посадити хочаб на голий посадовий оклад. А то понавигадували собі вислуг, рангів, додаткових навантажень та особистих внесків у начебто "результат роботи"((( А чого тільки вартують бюджету  щорічні матдопомоги "на вирішення соціально-побутових питань"!.. Кожному!!!

Ответить