Подпишитесь на новости и получите книгу бесплатно!
  • О применении норм Налогового кодекса Украины относительно топлива печного жидкого (альтернативного)

О применении норм Налогового кодекса Украины относительно топлива печного жидкого (альтернативного)   
ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
   
   ЛИСТ
   
   від 18.05.2016 р. № 5162/М/99-99-12-02-02-14
   
   Про розгляд листа

   
   Державна фіскальна служба України розглянула лист про застосування норм Податкового кодексу України (далі - Кодекс) щодо палива пічного рідинного (альтернативного) та повідомляє таке.
   
   Відповідно до пп. 14.1.145. п. 14.1. ст. 145 Кодексу підакцизні товари (продукція) - товари за кодами згідно з Українською класифікацією товарів зовнішньоекономічної діяльності (далі - УКТЗЕД), на які цим Кодексом встановлено ставки акцизного податку.
   
   Перелік товарів, які класифіковано згідно з УКТЗЕД та з яких справляється акцизний податок, визначено ст. 215 Кодексу.
   
   Як зазначається у зверненні, товар "паливо пічне рідинне (альтернативне)" класифікується за кодом 20.14.7 "Продукти хімічні органічні, основні, різноманітні" ДК 016:2010.
   
   Відповідно до Державного класифікатора продукції і послуг України ДК 016:2010, затвердженого наказом Держспоживстандарту України від 11.10.2010 р. N 457 (далі - ДКПП), коди ДКПП на рівні підтипів узгоджено з кодами УТЗЕД на рівні товарних підкатегорій. Аналіз назв товарів, зазначених у товарній категорії 20.14.7 "Продукти хімічні органічні, основні, різноманітні" показав відсутність у цій категорії товару з описом "паливо пічне рідинне (альтернативне)", що не дає можливості віднести цей товар до певного коду УКТЗЕД.
   
   Питання щодо класифікації вказаного у зверненні товару згідно з УКТЗЕД, а відповідно встановити належність товару до підакцизних, може бути розглянуто ДФС після одержання технічної документації (ТУ), відповідно до якої здійснюється виготовлення вказаного товару (продукції) та проведення лабораторних досліджень цього товару.
   
   
   Перший заступник Голови
С. В. Білан

   
   
   

Отключить рекламу
ОЗНАКОМИТЬСЯ С ИЗДАНИЕМ
Контекстная реклама
Настройки
Оформление
Светлая тема
(стандартный)
Серая тема
Темная тема
Параметры экрана
Фиксированная ширина
(стандартный)
Во весь экран
Управление уведомлениями
Включить уведомления
Отключить уведомления