Отключить рекламу

при подписке на рассылку
gift_icon
  • О виде деятельности по КВЭД - 2010 класс 61.90 «Другая деятельность в сфере связи» при применении упрощенной системы налогообложения

О виде деятельности по КВЭД - 2010 класс 61.90 «Другая деятельность в сфере связи» при применении упрощенной системы налогообложения   
ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
   ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДФС у м. КИЄВІ
   
   ЛИСТ
   
    від 26.02.2016 р. № 1572/А/26-15-12-02-14

   
   
   Згідно з п. 291.3 ст. 291 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами і доповненнями (далі - Кодекс) юридична особа чи фізична особа – підприємець може самостійно обрати спрощену систему оподаткування, якщо така особа відповідає вимогам та реєструється платником єдиного податку у порядку, визначеному гл. 1 р. XIV Кодексу.
   
   Разом з тим абзацом восьмим пп. 291.5.1 п. 291.5 ст. 291 Кодексу передбачено, що не можуть бути платниками єдиного податку суб'єкти господарювання, які здійснюють діяльність з надання послуг пошти (крім кур'єрської діяльності) та зв'язку (крім діяльності, що не підлягає ліцензуванню).
   
   Відповідно до Національного класифікатора ДК 009:2010 "Класифікація видів економічної діяльності" "Телекомунікації (електрозв'язок)" (КВЕД 61) включає:
   
   - діяльність у сфері проводового електрозв'язку (КВЕД 61.1);
   
   - діяльність у сфері безпроводового електрозв'язку (КВЕД 61.2);
   
   - діяльність у сфері супутникового електрозв'язку (КВЕД 61.3);
   
   - інша діяльність у сфері електрозв'язку( КВЕД 61.9).
   
   Інша діяльність у сфері електрозв'язку (КВЕД 61.9), включає, зокрема:
   
   - надання доступу до мережі Інтернет через мережі, встановлені між клієнтами та інтернет-провайдерами, що не належать або контролюють ISP, таких як комутований доступ до мережі Інтернет тощо.
   
   Закон України від 18 листопада 2003 року № 1280 – IV «Про телекомунікації» (далі Закон – 1280) визначає повноваження держави щодо управління та регулювання зазначеної діяльності, а також права, обов'язки та засади відповідальності фізичних і юридичних осіб, які беруть участь у даній діяльності або користуються телекомунікаційними послугами.
   
   Відповідно до п.1 ст.42 Закону № 1280 діяльність у сфері телекомунікацій здійснюється за умови включення до реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій, а у визначених законом випадках також за наявності відповідних ліцензій та/або дозволів.
   
   Частиною 7 ст.42 Закону № 1280 визначено вичерпний перелік видів діяльності у сфері телекомунікацій, які підлягають ліцензуванню, саме:
   
   1) надання послуг фіксованого телефонного зв'язку з правом технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв'язку:
   
   місцевого;
   
   міжміського;
   
   міжнародного;
   
   2) надання послуг фіксованого телефонного зв'язку з використанням безпроводового доступу до телекомунікаційної мережі з правом технічного обслуговування і надання в користування каналів електрозв'язку:
   
   місцевого;
   
   міжміського;
   
   міжнародного;
   
   3) надання послуг рухомого (мобільного) телефонного зв'язку з правом технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв'язку;
   
   4) надання послуг з технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж, мереж ефірного теле- і радіомовлення, проводового радіомовлення та телемереж.
   
   Враховуючи зазначене, Ви може бути зареєстрована платником єдиного податку за умови, що вид діяльності «Інтернет – провайдер телекомунікацій» (КВЕД 61.90) не підпадає під перелік видів діяльності у сфері телекомунікацій, які підлягають ліцензуванню відповідно до п.7 ст.42 Закону № 1280.
   
   При цьому, правила здійснення діяльності у сфері телекомунікацій та ліцензійні умови встановлює національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, відповідно до цього Закону (ст. 44 Закону № 1280).
   
   
   
   Заступник начальника
В.С. Варгіч

Отключить рекламу
Контекстная реклама
Отключить рекламу
Настройки
Оформление
Светлая тема
(стандартный)
Серая тема
Темная тема
Параметры экрана
Фиксированная ширина
(стандартный)
Во весь экран
Управление уведомлениями
Включить уведомления
Отключить уведомления