Подпишитесь на рассылку

Подпишитесь

и получайте свежие новости и специальные предложения
  • Об обложении ЕСВ заработной платы лиц, работающих в представительствах иностранных предприятий, расположенных на территории Украины

Об обложении ЕСВ заработной платы лиц, работающих в представительствах иностранных предприятий, расположенных на территории Украины   
ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
   ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДФС У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
   
   ЛИСТ
   
   від 19.02.2016 р. № 448/10/17-00-13-03

   
   
   Головне управління Державної фіскальної служби у Рівненській області, розглянувши Ваш лист від 21.01.2016 року за № ІГ/2/16 повідомляє.
   
   Відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 4 Закону України від 8 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами та доповненнями (далі – Закон № 2464) платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) є роботодавці – дипломатичні представництва і консульські установи іноземних держав, філії, представництва та інші відокремлені підрозділи іноземних підприємств, установ та організацій (у тому числі міжнародні), розташовані на території України.
   
   Разом з тим, іноземні громадяни, які працюють в представництвах іноземних підприємств, розташованих на території України, не віднесені Законом № 2464 до платників єдиного внеску та не підлягають загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню.
   
   Тобто, заробітна плата вищезазначених осіб, які працюють в представництвах іноземних підприємств, розташованих на території України, не є базою нарахування єдиного внеску.
   
   З цими та іншими роз’ясненнями можна ознайомитися на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України у Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі.
   
   
   

Отключить рекламу
ОЗНАКОМИТЬСЯ С ИЗДАНИЕМ
Контекстная реклама
Настройки
Оформление
Светлая тема
(стандартный)
Серая тема
Темная тема
Параметры экрана
Фиксированная ширина
(стандартный)
Во весь экран
Управление уведомлениями
Включить уведомления
Отключить уведомления