Подпишитесь на новости и получите книгу бесплатно!
  • Об освобождении от уплаты земельного налога плательщика единого налога третьей группы

Об освобождении от уплаты земельного налога плательщика единого налога третьей группы   
ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
   
   ЛИСТ
   
   від 06.05.2016 р. № 10232/6/99-99-12-02-03-15

   
   Державна фіскальна служба України на запит Товариства щодо звільнення від сплати земельного податку платника єдиного податку третьої групи повідомляє.
   
   Товариство поінформувало, що на праві приватної власності володіє земельною ділянкою, за яку сплачує земельний податок. Водночас, Товариством на підставі договору оренди надано вказану земельну ділянку Публічному акціонерному товариству «Гнідавський цукровий завод», який є власником виробничої бази, що розташована на цій земельній ділянці.
   
   Оскільки Товариство планує обрати спрощену систему оподаткування та стати платником єдиного податку третьої групи, то Товариство цікавлять питання права на застосування п.п. 4 п. 297.1 ст. 297 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) та складання та подання податкової звітності із земельного податку.
   
   Після обрання спрощеної системи оподаткування Товариство отримає право використати звільнення платників єдиного податку від сплати земельного податку за земельну ділянку, що використовується таким платником для провадження господарської діяльності з надання в оренду нерухомого майна. При цьому, податкова звітність щодо земельного податку із земельних ділянок, на які поширюється звільнення від сплати, не подається (ст. 297 Кодексу).
   

Отключить рекламу
ОЗНАКОМИТЬСЯ С ИЗДАНИЕМ
Контекстная реклама
Настройки
Оформление
Светлая тема
(стандартный)
Серая тема
Темная тема
Параметры экрана
Фиксированная ширина
(стандартный)
Во весь экран
Управление уведомлениями
Включить уведомления
Отключить уведомления