Подпишитесь!


  • Щодо незастосування штрафних санкцій за несвоєчасну реєстрацію податкових накладних в ЄРПН, незастосування штрафних санкцій за несвоєчасну подачу податкової звітності, подання податкової звітності (лист ДФС від 07.08.2017 р. № 1522/6/99-99-12-02-01-15/ІПК)

Щодо незастосування штрафних санкцій за несвоєчасну реєстрацію податкових накладних в ЄРПН, незастосування штрафних санкцій за несвоєчасну подачу податкової звітності, подання податкової звітності (лист ДФС від 07.08.2017 р. № 1522/6/99-99-12-02-01-15/ІПК)

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ

від 07.08.2017 р. № 1522/6/99-99-12-02-01-15/ІПК

Державна фіскальна служба України розглянула звернення платника податку щодо надання податкової консультації відповідно до статті 52 Податкового кодексу України та повідомляє.

Щодо незастосування штрафних санкцій за несвоєчасну реєстрацію податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, то порушене питання розглянуто у листі ДФС від 26.07.2017 р. N 19796/7/99-99-12-02-01-17, який розміщено на офіційному веб-порталі ДФС за адресою: www.sfs.gov.ua (копія листа додається).

Вказаний лист підприємство може використовувати у своїй діяльності.

Стосовно незастосування штрафних санкцій за несвоєчасну подачу податкової звітності повідомляємо, що Законом України від 13.07.2017 р. N 2143- VIII "Про внесення змін до підрозділу 10 розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо незастосування штрафних санкцій за несвоєчасну реєстрацію податкових та акцизних накладних внаслідок несанкціонованого втручання в роботу комп’ютерних мереж платників податків" не передбачено перенесення встановленого податковим законодавством строку подання податкової звітності у зв’язку з несанкціонованим втручанням в роботу комп’ютерних мереж платника податків на більш пізній строк.

Щодо подання податкової звітності повідомляємо, що на поточний момент ІТС "Єдине вікно подання електронної звітності" працює у штатному режимі.

Платники податків для формування електронних документів та відправлення звітності до ДФС можуть використовувати онлайн сервіс "Електронний кабінет платника" або інше програмне забезпечення, обране самостійно на власний розсуд, яке формує вихідний файл відповідно до затвердженого формату (стандарту) та забезпечує формування звітності у відповідності з наказом Міністерства доходів і зборів України від 29.11.2013 р. N 729 "Про затвердження Формату (стандарту) електронного документа звітності суб’єктів господарювання та Опису довідників, що публікуються з Форматом (стандартом) електронного документа звітності суб’єктів господарювання" та забезпечує захист файлів звітності відповідно до законодавства у сфері криптографічного захисту інформації.

Додатково інформуємо, що Державна фіскальна служба України не супроводжує послуги з надання платних програмних забезпечень, які розповсюджують приватні компанії (в тому числі і М.е.дос.). В разі виникнення проблемних питань стосовно використання в роботі платних програмних продуктів рекомендуємо звертатись до розробників такого програмного забезпечення.

Згідно з пунктом 52.2 статті 52 Кодексу індивідуальна податкова консультація має індивідуальний характер і може використовуватися виключно платником податків, якому надано таку консультацію.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд