Отключить рекламу

Подпишитесь!


  • Про питання виконання зобов’язань зі сплати податку на додану вартість (Лист ДФСУ від 29.06.2017 р. N 887/6/99-99-12-03-01-15/ІПК)

Про питання виконання зобов’язань зі сплати податку на додану вартість (Лист ДФСУ від 29.06.2017 р. N 887/6/99-99-12-03-01-15/ІПК)

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ

від 29.06.2017 р. N 887/6/99-99-12-03-01-15/ІПК

Про питання виконання зобов’язань зі сплати податку на додану вартість

Державна фіскальна служба України розглянула запит платника щодо виконання зобов’язань зі сплати податку на додану вартість за IV квартал 2016 року у зв’язку зі зміною місцезнаходження та надає в порядку ст. 52 Податкового кодексу України (далі - ПКУ) індивідуальну податкову консультацію.

Відповідно до пункту 2001.5 статті 2001 ПКУ з рахунку у системі електронного адміністрування податку на додану вартість платника перераховуються кошти до державного бюджету в сумі податкових зобов'язань з податку на додану вартість, що підлягає сплаті за наслідками звітного податкового періоду.

Згідно з пунктом 21 Порядку електронного адміністрування податку на додану вартість, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. N 569, для перерахування до бюджету та/або на спеціальний рахунок платника податку сум узгоджених податкових зобов'язань відповідно до поданих податкових декларацій з податку ДФС не пізніше ніж за три робочі дні до закінчення граничного строку, встановленого ПКУ для самостійної сплати податкових зобов'язань, надсилає Казначейству реєстр платників податку, в якому зазначаються найменування або прізвище, ім'я та по батькові платника податку, податковий номер або номер та серія паспорта (для фізичних осіб - підприємців, які мають відмітку в паспорті про право здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта), індивідуальний податковий номер платника податку, звітний період та сума податку, що підлягає перерахуванню до бюджету та/або на спеціальний рахунок.

Такий реєстр надсилається Казначейству після підтвердження даних до сплати ПДВ контролюючим органом за місцем податкової реєстрації платника.

Також повідомляємо, що відповідно до норми пункту 40 підрозділу 2 Розділу XX "Перехідні положення" Кодексу, штрафні санкції та пеня, передбачені Кодексом за порушення строків, встановлених для самостійної сплати податкових зобов'язань з податку на додану вартість, не застосовуються за умови наявності у такі строки коштів на рахунках платників у системі електронного адміністрування податку на додану вартість в сумах, достатніх для сплати узгоджених податкових зобов’язань з податку на додану вартість до бюджету.

Отключить рекламу
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться