Отключить рекламу
Подпишитесь на рассылку

Подпишитесь

и получайте свежие новости и специальные предложения
  • Щодо зарахування у складі процентного доходу банку суми утриманого банком-нерезидентом податку з цього доходу

Щодо зарахування у складі процентного доходу банку суми утриманого банком-нерезидентом податку з цього доходу   
ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
   
   ЛИСТ
   
   № 13374/6/99-99-15-02-02-15 від 15.06.2016 р.

   
   
   Державна фіскальна служба України розглянула лист щодо зарахування у складі процентного доходу банку суми утриманого банком-нерезидентом податку з цього доходу та, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далі – Кодекс), повідомляє таке.
   
   Відповідно до п.п. 134.1.1 п. 134.1 ст. 134 Кодексу об’єктом оподаткування є прибуток із джерелом походження з України та за її межами, який визначається шляхом коригування (збільшення або зменшення) фінансового результату до оподаткування (прибутку або збитку), визначеного у фінансовій звітності підприємства відповідно до національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку або міжнародних стандартів фінансової звітності, на різниці, які виникають відповідно до положень розділу III Кодексу.
   
   Розділом III «Податок на прибуток підприємств» Кодексу не передбачено коригування банком фінансового результату до оподаткування на суми податків, сплачених за межами України. Такі операції відображаються при формуванні фінансового результату до оподаткування згідно з правилами бухгалтерського обліку.
   
   Враховуючи те, що встановлення для банків правил проведення банківських операцій, бухгалтерського обліку і звітності згідно з п. 4 та п. 8 ст. 7 Закону України від 20 травня 1999 року № 679-XIV «Про Національний банк України» належить до функцій Національного банку України, то з метою визначення фінансового результату до оподаткування у бухгалтерському обліку пропонуємо звернутись до Національного банку України.

Отключить рекламу
ОЗНАКОМИТЬСЯ С ИЗДАНИЕМ
Контекстная реклама
Настройки
Оформление
Светлая тема
(стандартный)
Серая тема
Темная тема
Параметры экрана
Фиксированная ширина
(стандартный)
Во весь экран
Управление уведомлениями
Включить уведомления
Отключить уведомления