Подпишитесь на рассылку

Подпишитесь

и получайте свежие новости и специальные предложения
  • Щодо здійснення зовнішньоекономічної діяльності платником єдиного податку – юридичної особи у разі надання в оренду нежитлового приміщення або його частини

Щодо здійснення зовнішньоекономічної діяльності платником єдиного податку – юридичної особи у разі надання в оренду нежитлового приміщення або його частини   
ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
   
   ЛИСТ
   
   № 12649/6/99-99-12-02-03-15 від 08.06.2016 р.

   
   Державна фіскальна служба України на запит Товариства щодо здійснення зовнішньоекономічної діяльності платником єдиного податку – юридичної особи у разі надання в оренду нежитлового приміщення або його частини повідомляє.
   
   Товариство поінформувало, що є платником єдиного податку третьої групи та запитує про право здійснення одноразової операції з зовнішньоекономічної діяльності (надання інформаційних послуг нерезиденту України щодо супроводу у ЗМІ художньої виставки картин на території України).
   
   Податковим кодексом України (далі – Кодекс) не передбачено обмежень перебування на спрощеній системі оподаткування платників єдиного податку третьої групи, які займаються зовнішньоекономічною діяльністю.
   
   Разом з цим зазначаємо, що діяльність з продажу предметів мистецтва та антикваріату, діяльність з організації торгів (аукціонів) виробами мистецтва, предметами колекціонування або антикваріату не дозволяє суб’єктам господарювання перебувати на спрощеній системі оподаткування (частина дев’ята п.п. 291.5.1 п.291.5 ст.291 Кодексу).

Отключить рекламу
ОЗНАКОМИТЬСЯ С ИЗДАНИЕМ
Контекстная реклама
Настройки
Оформление
Светлая тема
(стандартный)
Серая тема
Темная тема
Параметры экрана
Фиксированная ширина
(стандартный)
Во весь экран
Управление уведомлениями
Включить уведомления
Отключить уведомления