Отключить рекламу

Подпишитесь!


  • О санаторно-курортном лечении работающих инвалидов

О санаторно-курортном лечении работающих инвалидов   
ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ
    ВИКОНАВЧА ДИРЕКЦІЯ
   
   ЛИСТ
   
   від 05.11.2009 р. № 06-14/С-250з-313
   
   Про санаторно-курортне лікування працюючих інвалідів
   
   На повторне звернення, яке надійшло з Міністерства праці та соціальної політики України, щодо санаторно-курортного лікування інвалідів війни за рахунок коштів Фонду в межах своєї компетенції, повідомляємо.
   
   При видачі путівок на санаторно-курортне лікування працюючим інвалідам, придбаних за рахунок коштів Фонду, керуються Законом України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасової втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням” від 18.01.2001 р. № 2240-ІІІ та положеннями Порядку отримання застрахованими особами і членами їх сімей санаторно-курортного лікування, що сплачується за рахунок коштів Фонду, затвердженого постановою правління Фонду від 25.02.2009 р. № 12 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14.04.2009 р. за № 339/16355 (далі – Порядок).
   
   Згідно пункту 4.5 Порядку, комісією (уповноваженим) із соціального страхування приймається рішення про виділення застрахованій особі путівки в двомісний номер з частковою оплатою в розмірі 20 відсотків її вартості, а путівки в одномісний номер - з частковою оплатою в розмірі 50 відсотків її вартості.
   
   Крім цього, пунктом 4.12 Порядку зазначено, що путівка до реабілітаційного відділення санаторно-курортного закладу видається безкоштовно лікувально-профілактичним закладом застрахованій особі, дитині або двом дітям у супроводі одного із застрахованих батьків або застрахованої особи, яка їх замінює (опікунові, піклувальнику), згідно з висновком відбіркової комісії лікувального закладу щодо направлення хворих до реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів, у якому вона перебуває на лікуванні, за наявності довідки страхувальника згідно з додатком 4 до цього Порядку. Довідка заповнюється за основним місцем роботи та дійсна протягом 1 місяця.
   
   Положення Закону України ”Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” від 22.10.1993 р. № 3551-ХІІ не розповсюджується на санаторно-курортне лікування громадян, що здійснюється по путівках, придбаних за рахунок коштів Фонду.
   
   Заступник директора
Т.В. Антоненко

Отключить рекламу
Контекстная реклама
Отключить рекламу
Курсы валют
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться